Sosyal Sorumluluk

NN Hayat ve Emeklilik olarak, kaynaklarımızı ve uzmanlığımızı kullanarak faaliyet gösterdiğimiz toplumlarda uzun dönemli refaha ulaşılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Rolümüzü sadece finansal alanda değer olarak sınırlamıyor; aynı zamanda toplumun ekonomik ve sosyal gelişimini de önemsiyoruz. Böylece hem iştirak sahiplerimiz hem de şirketimiz için değer yaratmayı, bugünün insanları ve gelecek nesiller için daha iyi bir hayat sunmayı hedefliyoruz.

Bu hedefimiz doğrultusunda; global olarak önemli bir programı hayata geçiriyoruz. Bireylerin gelişimlerine engel olan finansal sıkıntılarının üstesinden gelmelerine yardımcı olmayı amaçladığımız sosyal sorumluluk projelerimizi “Future Matters” çatısı altında topladık.

Nisan 2015’te dünya genelinde tüm iş birimlerimizde yürütülmeye başlanacak bu program kapsamında; toplumsal / sosyal yatırım, insan kaynakları ve müşteri deneyimi alanlarında önemli çalışmalara imza atacağız.

Programımız için belirlediğimiz üç ana hedefimiz:

      Finansal teşvik
      Ekonomik fırsatlar yaratma
      Finansal risklerle mücadele

Türkiye’de de global strateji paralelinde uzun soluklu projeler hayata geçireceğiz. “Gelecek İçin Değer” adını verdiğimiz program kapsamında, gelecek dönemde bireylerin ve toplumun gelişimine katkıda bulunacak projelere destek vereceğiz.

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç