Grup Ferdi Kaza Sigortası

Üretebileceğimiz bütün çözümler ve alabileceğimiz bütün önlemler sadece ailemiz ve sevdiklerimizi koruyabilmek için. Bu sebeple bizim en büyük ailemiz olan çalışanlarımızın geleceğini sizlerle birlikte güvence altına alıyor, karşılaşabileceğiniz bütün sorunlarda yan yana olabilmek için Grup Ferdi Kaza Sigortası ile yanınızda oluyoruz.

ANA TEMİNAT

Hayat hafife alınamayacak kadar değerli.

Sigortalının kaza sonucu ya da kazaya bağlı nedenlerle, hemen veya kaza tarihinden itibaren bir yıl içinde vefatı halinde yasal mirasçılarına ya da belirlediği kişilere ödenecek vefat tazminatı ile sevdiklerini kimseye muhtaç etmeden ve hayat standartlarını koruyarak yaşamlarını sürdürmelerini sağlar.


EK TEMİNATLAR​

​​​Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı 

O başınıza gelmesini hiç istemediğiniz anlarda da siz ve çalışanlarınızla yan yana olmaya devam ediyoruz.

Sigortalının kaza sonucu hemen ya da kazaya bağlı nedenlerle iki yıl içinde sürekli sakat kalması halinde sigortalıya sürekli sakatlık tazminatı ödenir.

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

Her zaman yanınızdayız!

Sigortalının kaza gününden itibaren bir sene zarfında yapacağı tedavi masrafları poliçede belirtilen teminat limiti ve Ferdi Kaza Genel Şartları dahilinde kendisine ödenir.

Acil Sağlık Asistans Hizmeti 

Grup Ferdi Kaza Sigortası dahilinde yararlanabileceğiniz bu hizmetimiz kapsamında trafik kazası, yüksekten düşme, akut masif kanamalar gibi 20 adet acil durumu kapsayan asistans hizmetimiz, acil cerrahi yatış teminatı, acil dahili yatış teminatı ve yoğun bakım teminatından yararlanabilirsiniz.

​​

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç