Formlar

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Kişisel Bilgi Güncelleme Formu​​

Katılımcı ve Katılımcı Ad ve Hesabına Katkı Payı Ödeyen Kişi bilgilerinde değişiklik olması durumunda bu form kullanılacaktır. Kişisel bilg​ileriniz, adres ve iletişim bilgilerinizde yapacağınız değişiklikler için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Emeklilik Planı Değişiklik Talep Formu​

Emeklilik planınızı değiştirmek için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta,faks yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Fon Karması Değişiklik Talep Formu​

Fon karma değişiklikleriniz için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta,faks yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Otomatik Katılım Fon Karması Değişiklik Talep Formu​

Otomatik Katılım Fon karma değişiklikleriniz için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Lehtar Değişiklik Talep Formu​

Sözleşmenizde belirtmiş olduğunuz lehtar veya lehtarları değiştirmek için bu form kullanılacaktır.Değişiklik talebiniz için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta,faks yolu ile gönderebilirsiniz.​

 

Birden Fazla Lehtar Seçimi Talep Bildirim Formu

Teklif Formu doldurm​a aşamasında birden fazla lehtar seçilmesi durumunda kullanılması gereken formdur.

 

Ödeme Bilgileri Değişiklik Talep Formu​

Sözleşmenizde yer alan katkı payı tutarlarını ve yeni ödeme şeklini bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile göndermek suretiyle değiştirebilirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Ödeme Formu​

Katkı payı ödeme şekli kredi kartı olarak değiştirilmiş veya mevcut kredi kartı değişiklikleri için bu form kullanılacaktır.Değişiklik talebiniz için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta,faks yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Hesap Özet Profili Talep Formu​​​​

Sözleşmenize ait hesap özet profilini aktarım, ayrılma, hesap birleştirme, birikimlerin transferi, emeklilik hakkı gibi nedenlerle talep etmeniz durumunda bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Katılımcı Vefat Bi​ldirim Formu​

​Katılımcının vefatı halinde kanuni varisleri tarafından doldurulup formun içeriğinde belirtilen belgelerle birlikte Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta yolu ile gönderilmesi gerekmektedir.​

 

​Katılımcı İş Göremezlik Durumu Bildirim Formu​​

Maluliyet hali nedeniyle Bireysel Emeklilik Sistemi’nden ayrılmak istediğinizde bu formu içeriğinde belirtilen belgelerle birlikte doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Ayrılma Talebi​​

Ayrılma talebinizi iletmek için gerekli olan forma İnternet Şubesi'ne giriş yapıp Talep Formları menüsü altından ulaşabilir, dilerseniz Müşteri İletişim Merkezi'miden yardım alabilirsiniz​. ​​​İnternet Şubesi'ne ulaşmak için sağ üst köşedeki Online İşlemler sekmesine tıklayınız.​

 

Aktarım Talebi​​

Şirketimizde bulunan bireysel emeklilik hesabınızın başka bir şirkete aktarımı ile ilgili işlemlerinizi başlatmak için 444 1 666 nolu Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz.​

 

Ödeyen Değişiklik Talep​ Formu

Sözleşme ödeyeninizi, ekte yer alan formu doldurup, içeriğinde belirtilen belgelerle birlikte Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile göndermek suretiyle değiştirebilirsiniz.

 

Ödeme​ye Ara V​erme/ Devam Etme Talep Formu

Ödediğiniz sözleşmeye ara verme / ara verdiğiniz sözleşmeye devam etme talebinizi bu formu içeriğinde belirtilen belgelerle birlikte Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile göndermek suretiyle göndererek iletebilirsiniz.

 

Bireysel Emeklilik Birikim Transferi Talep Formu​

Birikim transfer talepleriniz için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta,faks yolu ile gönderebilirsiniz.​

 

​Bireysel Emeklilik Sözleşme Teslim​ F​or​mu ​

​W-8BEN A.B.D. ​Stopaj Vergisi Ve Bildirimi İçin Gerçek Lehtarın Yabancı Durum Belgesi(Bireysel)

ABD vatandası olmadıgını veya ABD'de ikamet etmedigini onaylayan katılımcının doğduğu ülke ABD veya adresi ABD ya da telefon numarasının kodu ABD olduğu durumlarda katılımcı tarafından doldurulması talep edilir.

 

W-8BEN-E A​.B.D. Stopaj Vergisi Ve Bildirimi İçin Gerçek Lehtarın Yabancı Durum Belgesi​(Kurumsal)

​Amerika Birlesik Devletleri'nde kurulmus / tescil edilmis olmadıgını ve kayıtlı merkezinin, sube veya irtibat ofisinin Amerika Birlesik Devletleri'nde bulunmadıgını, sirketin gerçek veya tüzel kisi ortaklarından herhangi birinin Amerika Birlesik Devletleri vatandası veya Amerika Birlesik Devletleri'nde ikamet etmedigini, bir gerçek veya tüzel kisinin dogrudan veya dolaylı bir sekilde Sirketin %25’inden fazla pay sahibi olmadıgını veya kontrolünde olmadıgını onaylayan ancak adresi veya telefon numarası ABD olan kurumsal müşteri tarafından doldurulması gerekir.​

 

W-9 Vergi Kimlik Numara​sı ve Onayı Talep Formu​​

Amerika Birlesik Devletleri'nde kurulmus / tescil edilmis olduğunu ve kayıtlı merkezinin, sube veya irtibat ofisinin Amerika Birlesik Devletleri'nde bulunduğunu, sirketin gerçek veya tüzel kisi ortaklarından herhangi birinin Amerika Birlesik Devletleri vatandası veya Amerika Birlesik Devletleri'nde ikamet ettiğni, bir gerçek veya tüzel kisinin dogrudan veya dolaylı bir sekilde Sirketin %25’inden fazla pay sahibi oduğunu veya kontrolünde olduğunu onaylayan kurumsal müşteri tarafından doldurulması gerekir.

 

Emeklilik Gelir Planı Başvuru Formu​

Befas Beyan Formu​

18 Yaş Altı Muvafakatname formu​

Emeklilik sözleşmesiyle ilgili hakların kullanımının, çocuğumun diğer yasal temsilcisi tarafından gerçekleştirilmesine muvafakat edilmesine dair Yasal temsilci değişiklikleriniz için bu formu doldurup, Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile gönderebilirsiniz.

 

18 Yaş Altı Hakların Ödeyene Devri Formu

Hakların kullanımına dair işlemlerde değişiklik yapma hakkının, katılımcı ad ve hesabına ödeme yapan kişi tarafından kullanılmasını dair işlemleriniz bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile gönderebilirsiniz.
​​

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç