Formlar

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Kişisel Bilgi Güncelleme Formu​​

Katılımcı, Katılımcı Ad ve Hesabına Katkı Payı Ödeyen Kişi bilgilerinde değişiklik olması durumunda bu form kullanılacaktır. Kişisel bilg​ileriniz, adres ve iletişim bilgilerinizde yapacağınız değişiklikler için bu formu doldurarak Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Emeklilik Planı Değişiklik Talep Formu​

Emeklilik planınızı değiştirmek için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta,faks yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Fon Dağılım Değişikliği Talep Formu​

Fon dağılım değişiklikleriniz için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta,faks yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Lehtar Değişiklik Talep Formu​

Sözleşmenizde belirtmiş olduğunuz lehtar veya lehtarları değiştirmek için bu form kullanılacaktır.Değişiklik talebiniz için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta,faks yolu ile gönderebilirsiniz.​

 

Birden Fazla Lehtar Seçimi Talep Bildirim Formu

Teklif Formu doldurm​a aşamasında birden fazla lehtar seçilmesi durumunda kullanılması gereken formdur.

 

Ödeme Bilgileri Değişiklik Talep Formu​

Sözleşmenizde yer alan katkı payı tutarlarını ve yeni ödeme şeklini bu formu doldurarak, Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile göndermek suretiyle değiştirebilirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Ödeme Formu​

Katkı payı ödeme şekli kredi kartı olarak değiştirilmiş veya mevcut kredi kartı değişiklikleri için bu form kullanılacaktır.Değişiklik talepleriniz için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta,faks yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Hesap Özet Profili Talep Formu​​​​

Sözleşmenize ait hesap özet profilini aktarım, ayrılma, hesap birleştirme, birikimlerin transferi, emeklilik hakkı gibi nedenlerle talep etmeniz durumunda bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta yolu ile gönderebilirsiniz.

 

Katılımcı Vefat Bi​ldirim Formu​

Katılımcının vefatı halinde kanuni varisleri tarafından doldurularak formun içeriğinde belirtilen belgelerle birlikte Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta yolu ile gönderilmesi gerekmektedir.​

 

​Katılımcı İş Göremezlik Durumu Bildirim Formu​​

Maluliyet hali nedeniyle Bireysel Emeklilik Sistemi’nden ayrılmak istediğinizde bu formu içeriğinde belirtilen belgelerle birlikte doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta yolu ile gönderebilirsiniz.


Ödeyen Değişiklik Talep​ Formu

Sözleşme ödeyeninizi, ekte yer alan formu doldurarak, içeriğinde belirtilen belgelerle birlikte Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile göndermek suretiyle değiştirebilirsiniz.

 

Ödeme​ye Ara V​erme/ Devam Etme Talep Formu

Ödediğiniz sözleşmeye ara verme / ara verdiğiniz sözleşmeye devam etme taleplerinizi bu formu içeriğinde belirtilen belgelerle birlikte Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile göndermek suretiyle göndererek iletebilirsiniz.

 

Bireysel Emeklilik Birikim Transferi Talep Formu​

Birikim transfer talepleriniz için bu formu doldurup Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta,faks yolu ile gönderebilirsiniz.​

 

​Bireysel Emeklilik Sözleşme Teslim​ F​or​mu ​

​W-8BEN A.B.D. ​Stopaj Vergisi Ve Bildirimi İçin Gerçek Lehtarın Yabancı Durum Belgesi(Bireysel)

ABD vatandası olmadıgını veya ABD'de ikamet etmedigini onaylayan katılımcının doğduğu ülke ABD veya adresi ABD ya da telefon numarasının kodu ABD olduğu durumlarda katılımcı tarafından doldurulması talep edilmektedir.

 

W-8BEN-E A​.B.D. Stopaj Vergisi Ve Bildirimi İçin Gerçek Lehtarın Yabancı Durum Belgesi​(Kurumsal)

Amerika Birlesik Devletleri'nde kurulmus / tescil edilmis olmadığını ve kayıtlı merkezinin, sube veya irtibat ofisinin Amerika Birlesik Devletleri'nde bulunmadıgını, sirketin gerçek veya tüzel kisi ortaklarından herhangi birinin Amerika Birlesik Devletleri vatandası veya Amerika Birlesik Devletleri'nde ikamet etmedigini, bir gerçek veya tüzel kisinin dogrudan veya dolaylı bir sekilde Sirketin %25’inden fazla pay sahibi olmadıgını veya kontrolünde olmadıgını onaylayan ancak adresi veya telefon numarası ABD olan kurumsal müşteri tarafından doldurulması gerekmektedir.

 

W-9 Vergi Kimlik Numara​sı ve Onayı Talep Formu​​

Amerika Birlesik Devletleri'nde kurulmus / tescil edilmis olduğunu ve kayıtlı merkezinin, sube veya irtibat ofisinin Amerika Birlesik Devletleri'nde bulunduğunu, sirketin gerçek veya tüzel kisi ortaklarından herhangi birinin Amerika Birlesik Devletleri vatandası veya Amerika Birlesik Devletleri'nde ikamet ettiğni, bir gerçek veya tüzel kisinin dogrudan veya dolaylı bir sekilde Sirketin %25’inden fazla pay sahibi oduğunu veya kontrolünde olduğunu onaylayan kurumsal müşteri tarafından doldurulması gerekmektedir.

 

Emeklilik Gelir Planı Başvuru Formu​

Befas Beyan Formu​

18 Yaş Altı Muvafakatname formu​

Emeklilik sözleşmesiyle ilgili hakların kullanımının, çocuğumun diğer yasal temsilcisi tarafından gerçekleştirilmesine muvafakat edilmesine dair Yasal temsilci değişiklikleriniz için bu formu doldurarak, Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile gönderebilirsiniz.

 

18 Yaş Altı Hakların Ödeyene Devri Formu

Hakların kullanımına dair işlemlerde değişiklik yapma hakkının, katılımcı ad ve hesabına ödeme yapan kişi tarafından kullanılmasını dair işlemleriniz için bu formu doldurarak, Şirketimiz Genel Müdürlük adresine posta, faks yolu ile gönderebilirsiniz.​

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç