İnsanların en değerli varlıklarını korumalarına yardımcı olmak için varız.

175 yılı aşkın bir süredir şirketimiz farklı şirketler ile birleşti, büyüdü ve değişti, ama özümüz aynı kaldı. NN’de her zaman kaynaklarımızı, uzmanlığımızı ve ilişkilerimizi, müşterilerimizin refahı, toplumun gelişimi ve dünyamızın korunması, istikrarlı, kapsayıcı ve sürdürülebilir bir ekonominin desteklenmesi için kullanırız.

Kurucularımız 1845 yılında bir yangın sigortası şirketi kurduklarında, gönüllü bir itfaiye teşkilatına ve yangın önleme programlarına yatırım yaptılar. Yıllar boyunca, girişimciliğe, müşterilerimizi yaptığımız her işin başlangıç noktası olarak görmeye ve önemli anlarında insanların yanında olma inancına yönelik bu kökenlerin üzerine şirketimizi inşa ettik. Bu miras, kültürümüzün, “önemseriz, şeffafız ve sözümüzü tutarız” değerlerimizin ve “Önce Sen” marka vaadimizin merkezinde yer almaktadır.

En iyi yaptığımız işi yaparak insanların hayatlarını dolu dolu yaşamalarını sağlamak istiyoruz. Sağlam finansal ürünler ve hizmetler sunan güvenilir bir danışman olarak, müşterilerimizin birikim yapmalarına ve varlıklarını yönetmelerine, belirsizliklerle mücadele edip, öngörülemeyen durumlar meydana geldiğinde güvende olmalarına ve kaygılardan uzak bir emeklilik hayatı yaşamalarına olanak sağlıyoruz. Dijital ve veri işleme alanlarındaki kapasitemizi ve yeteneklerimizi kullanmamızın yanı sıra, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak müşterilerimiz için uygun hale getirmeyi, geliştirmeyi ve yenilemeyi hedefliyoruz. Finansal gücümüz, ölçeğimiz ve uluslararası deneyimimiz, hızlı değişen ortamlarda rekabet edebilmemiz, hissedarlarımız için sağlam getiriler yaratmamız ve içinde yaşadığımız ve çalıştığımız topluluklara katkıda bulunabilmemiz için bizlere uyum yeteneği ve esneklik sağlıyor.

NN’de herkesin, süreçlerimize bir dizi benzersiz yetenek ve bakış açısı getirdiğine inanıyoruz. Birlikte açık fikirliliği, bağımsız bilgi arayışını ve bir fark yaratmaya yönelik ortak öğrenme çevikliğini destekleyen bir kültür yaratıyoruz. Bizi farklı kılan, birlikte çalışmanın ve düşünce çeşitliliğinin daha iyi sonuçlara yol açtığına olan inancımızdır. Keyifli bir şekilde yolumuza devam ederken, gerçek anlamda ilgi göstererek dinliyoruz, sorumluluk alıyoruz, mevcut durumu sorguluyoruz ve işimizi yapabilmek için büyük bir gayret gösteriyoruz. Yetenekleri şirketimize çekerek, geliştirerek ve onlara yatırım yaparak, şirketimizi geleceğe taşıyacak bakış açısına ve yeterliliklere sahip sadık ve enerjik ekipler kuruyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların merkezinde insanlar, profesyonellik ve güven yer alıyor. Günlük faaliyetlerimizde sadece zenginlik değil, uzun vadeli değer yaratmaya çalışıyoruz. Bizim için sorumlu bir kurumsal vatandaş olmak, bugün yaptığımız seçimlerin dünyamızın geleceğini etkilediğini bilmek ve bu nedenle mantıklı kararlar almak demektir. Müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarına sürekli olarak cevap vererek, insanları ellerinden gelenin en iyisi olmaları için güçlendirerek ve geleceği düşünerek işimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Amacımız, insanların gelecek nesillerin yaşayacağı dünyaya katkıda bulunmaya devam etmesini sağlamaktır. Bizi birleştiren, bağlayan ve motive eden ve paydaşlarımızın bizden bekleyebilecekleri şey işte budur. NN olarak, insanların kendileri için en önemli olan şeyleri korumalarına yardımcı olmakta kararlıyız.

Sizin için önemli olanı biz de önemsiyoruz.

İçinde yaşadığımız dünya değişebilir, ancak insanlar için gerçekten önemli olan şeyler aynı kalır.Aile Arkadaşlar Sevmek ve sevilmek Neşe Sağlık Ev İş Başkalarıyla ilgilenmek Kişisel gelişim Hayatı ve dünyayı keşfetmek Hayalleri gerçekleştirmek Derin bağlar kurmak Özgünlük Sıkıntıların üstesinden gelmek Yeni bir şeyler denemek Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek Hayatın kendisi
Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç