İşe Alım ve Başvuru Süreci

​​​Yetenekleriniz, düşünceleriniz ve kişiliğiniz bizim için önemli. Çünkü önemseyen, şeffaf olan, sözünü tutan, kendisini müşterilerine adayan ve “insanların en değerli varlıklarını korumalarına yardımcı olmak” amacı ile hareket eden şirketimize değer katmak için geliyorsunuz.

İnisiyatif alan, insanların yaşamlarında olumlu bir etki bırakmanın sorumluluğunu üstlenebilen, kendine güveni tam, özenli, çevik, samimi, davranışları ile kim oldukları ve neyi temsil ettiklerini ortaya koyan çalışanlara ihtiyacımız var.
Biz de yeteneklerinizi, düşüncelerinizi, kişiliğinizi gösterebilmeniz, kendi gelişiminizi şekillendirmeniz için size fırsat sunuyoruz.

Aramıza katılmak, NN Ailesinin bir parçası olmak için LinkedIn'de NN Group sayfasındaki iş ilanları https://www.linkedin.com/company/nn-group/jobs/ alanından açık pozisyonlarımızı inceleyebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.


8 yıldır Türkiye'nin en iyi işve​renlerinden biriyiz!

Top Employer Sertifikası; dünya çapındaki şirketlerin İK süreç, politika ve uygulamalarının denetlenmesi sonucu gerekli kriterleri sağlayan işverenlere The Top Employers Institute tarafından verilen bir sertifika.

Bizler, İK süreçlerimizi tasarlarken, uygularken ve geliştirirken de "Önce Sen" diyoruz. Sağladığımız çalışma koşulları, sunduğumuz gelişim fırsatları, öğrenme imkanları ve tüm İK süreçlerimiz sayesinde 8 yıldır bu sertifikayı almaya hak kazanıyoruz.Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç