Yaşam Tarzı

​​​​​​​​​​​​​​Hobi indirimleri

Tüm paketlerde anlaşmalı hobi kursu, yoga, pilates stüdyosu ve spor salonunda rezervasyon ve indirim imkanı sunulmaktadır. 48 saat öncesinde 0850 215 68 02 numaralı çağrı merkezini arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Hobi Kursları;

Dans, Eskrim, Tenis, Tiyatro, Yelkencilik, Dövüş Sanatları, Resim Kursu, Kişisel Gelişim Kursu vb.


Evde Bakıcı

Evde yaşlı, hasta ve çocuk bakım hizmeti saatlik veya günlük olarak İstanbul il sınırları içerisinde indirimli olarak sunulmaktadır.  Bu hizmetimizden yararlanmak için 48 saat öncesinden  0850 215 68 02 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.


Yelken eğitimi (İstanbul)

Hizmetten Yararlanacak Müşterilerimize özel olarak, anlaşmalı kurumlarda indirim imkânı sunulmaktadır. Hizmetten Yararlanacak Müşterilerimiz, hizmetini almadan en az 48 saat öncesinde müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir. Hizmet sadece İstanbul’da geçerli olacaktır. Bu hizmet İndirimli olarak sunulmaktadır.

Madame Tussauds, legoland, sealife (İstanbul)

Hizmetten Yararlanacak Müşterilerimize özel olarak, indirim imkânı sunmaktadır. Hizmetten Yararlanacak Müşterilerimiz, hizmetini almadan en az 48 saat öncesinde müşteri hizmetlerini araması ve giriş kodunu alması  gerekmektedir. Hizmet sadece İstanbul’da geçerli olacaktır.

Detaylı bilgi almak için tıklayın​

  • - Hizmetler Net&Risk A.Ş. tarafından sağlanır.

  • - Hizmetlerden sadece katılımcıların kendileri faydalanabilir.

  • - NN Hayat ve Emeklilik A.Ş., katılımcılara sunacağı hizmetlerin adedini, kapsamını veya tedarikçisini / tedarikçilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  • - Katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak hizmetlerde hizmet maliyeti NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından, indirimli olarak sunulacak hizmetlerde ise hizmet maliyeti katılımcı tarafından karşılanacaktır.

  • - Katılımcıların hizmetlerden yararlanabilmesi için Net&Risk A.Ş.'ye ait 0850 215 68 02 çağrı merkezi hattını aramaları ve ad-soyad ve müşteri numaralarını iletmeleri gerekmektedir.

  • - Katılımcının hizmetlerden yararlanabilmesi için NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'de yürürlükte en az 1 adet bireysel emeklilik sözleşmesinin olması gerekmektedir.

  • - Hizmetlerden; 01.01.2024 itibarıyla yürürlükte sözleşmesi / poliçesi olan mevcut katılımcıların yanı sıra 01.01.2024 – 31.12.2024 tarihleri arasında sözleşmesi / poliçesi yürürlüğe giren yeni katılımcılar da yararlanabilecektir. Hizmetler 31.12.2024 tarihine kadar sunulmaya devam edecektir.​

  • - Katılımcıların hizmetleri hak etme durumları, her ayın ilk haftası kontrol edilecek ve gerekli güncellemeler yapılacaktır. Her katılımcı, ilgili ay itibarıyla hak kazandığı hizmetlerden 1 ay boyunca yararlanabilecektir.

  • - Hizmetler, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'ye gelen aktarım ve şirket içi plan değişikliği durumlarında da geçerlidir.

  • - NN Hayat ve Emeklilik müşterilere sunduğu sadakat programını iptal etme veya içeriğini değiştirme hakkına sahiptir.
​​

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç