Ayrıcalık ve avantajlardan nasıl faydalanabilirsiniz?

​​​​​
  • Ödemelerini düzenli olarak yaptığınız Bireysel emeklilik sözleşmesine sahipseniz veya bireysel emeklilik sözleşmenizin yanında ilk yıldan sonra devam ettiğiniz Tehlikeli Hastalıklar hayat sigortası ya da İstediğin Hayat Sigortası ürünleriniz varsa sizlere sunduğumuz indirimli ayrıcalık ve avantajlarından yararlanabilirsiniz.​
  • Bireysel emeklilik sözleşmelerinizin toplam birikim tutarı ya da yıllık toplam katkı payı ödeme tutarınıza göre dahil olursunuz. Aşağıda yer alan tabloya göre dahil olduğunuz paketin avantajlarından yararlanabilirsiniz.​​

​PaketBireysel Emeklilik Sözleşmelerinizin Toplam Birikim Tutarı
​VIP Plus
350.000 TL ve üzeri
​VIP

200.000 TL - 350.000 TL *

​​Standart​
50.000 TL - 100.000 TL'ye kadar

 veya

​​Paket​​Yıllık Toplam Katkı Payı Tutarınız
​VIP Plus

54.000 TL ve üzeri

​VIP

18.000 TL - 54.000 TL

​Standart

9.000 TL - 18.000 TL

* Bireysel emeklilik sözleşmesi sahipliği yanında hayat sigortalarında ilk yıldan sonraki yenilemelerde 1.200​ TL ve üzeri yıllık primli Tehlikeli Hastalıklar Sigortası** sahipliği veya hayat sigortalarında ilk yıldan sonraki yenilemelerde 1.200 TL ve üzeri İstediğin Hayat Sigortası sahipliği aranmaktadır.​

** Tehlikeli Hastalıklar Sigortası; Hayata Tutun, Hastalıkta Sağlıkta, Sağlıklı Yaşa, Hayat Sarıl Tam Koruma, Hayat Sarıl Tam Koruma Yıllık Hayat Sigortası ürünlerini kapsamaktadır​. 


Dahil olacağınız paket;

  • Bireysel emeklilik sözleşmelerinizin toplam birikim tutarına göre belirleniyorsa açık vadenin olup olmamasına bakılmamaktadır.
  • Yıllık toplam katkı payı tutarına göre belirlenip katkı payını aylık ödüyorsanız, yıllık 9.000 TL ve üzeri katkı payına ilişkin son 12 ayda en fazla 2, 9.000 TL altındaki yıllık katkı payı ödemelerinde ise son 12 ayda en fazla 6 açık vadeniz olmalıdır. Katkı payını; 3 aylık, 6 aylık veya yıllık ödüyorsanız tüm vadeleriniz kapalı olmalıdır.
  • Dahil olacağınız paket yukarıdaki hesaplamalar doğrultusunda her ayın ilk haftası güncellenir. İlgili ay itibarıyla hak kazandığınız hizmetlerden 1 ay boyunca yararlanabilirsiniz.
  • İşveren katkılı sözleşmeler hesaplamada dikkate alınmaz, gruba bağlı bireysel sözleşmelerinize ilişkin tutarlar hesaplamalara dahildir.
  • Dahil olacağınız paketiniz, sadece katılımcısı olduğunuz sözleşmelere göre değil, ödeyen olduğunuz sözleşmeleri de kapsayacak şekilde hesaplanır.

Bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için 0850 215 68 02​'yi​ arayabilir, “Önce Sen” Dünyası’nın ayrıcalıklarını kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

"Önce Sen" Dünyası logo"Önce Sen" Dünyası iletişim
Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç