Sağlık

​​​​​​​​​Sağlıklı beslenme ve diyetisyen

Anlaşmalı sağlıklı beslenme ve diyetisyen biriminde rezervasyon ve indirim imkanı tüm paketlerde sunulmaktadır. 48 saat öncesinde 0212 328 37 10 numaralı çağrı merkezini arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Pedagog / Psikolojik Danışmanlık

Teknoloji ve hizmet kalitesinin tüm olanakları kullanılarak hastanın durumu değerlendirilmektedir. 48 saat öncesinde 0212 328 37 10 numaralı çağrı merkezini arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Estetik

Anlaşmalı estetik biriminde rezervasyon ve indirim imkanı tüm paketlerde sunulmaktadır. 48 saat öncesinde 0212 328 37 10 numaralı çağrı merkezini arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Optik merkezleri

Anlaşmalı optik merkezi biriminde indirim imkanı tüm paketlerde sunulmaktadır. 48 saat öncesinde 0212 328 37 10 numaralı çağrı merkezini arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Telefonla Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Telefonla Tıbbi Danışmanlık Hizmetinden yararlanacak müşterilerimiz acil olan sağlık sorunları hakkında bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilir. Teknoloji ve hizmet kalitesinin tüm olanakları kullanılarak hastanın durumu değerlendirilmekte ve hasta en uygun sağlık kuruluşuna yönlendirilmekte, hastane, ambulans, hasta yakını ve hastanın doktoru arasında iletişim kurulmaktadır. Danışma süresi en fazla 10 dakikadır ve 10 dakika dolduğu anda arama sonlandırılacaktır. Bu hizmet Türkiye genelinde ve 7/24 sağlanmaktadır.

Diş Paketi Hizmeti

Benefit Hizmet Ağı içerisinde yer alan Klinik ve Hekimlerde temin edilen tüm Dental hizmetler Türk Diş Hekimleri Birliği Taban Fiyat Tarifesinden sağlanacaktır. Böylelikle TDB Taban Fiyat garantisi NN Emeklilik plan sahipleri hizmetine sunulmuş bulunmaktadır.​

​ TDB Taban Fiyat Garantisi yanı sıra aşağıda listelenmiş olan;

 • DİŞ HEKİM MUAYENESİ
 • DETERTRAJ (DİŞ TAŞI TEMİZLİĞİ – ALT VE ÜST ÇENE)
 • DİŞ RÖNTGEN FİLMİ (PERİAPİKAL-TEK DİŞ)
Sözleşme sahiplerine yıllık 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Özel hastanelerde indirim

Benefit Hizmet Ağı içerisinde yer alan  Klinik ve Hastanelerde temin edilen hizmetler üzerinden, kurum cari fiyat tarifesi üzerinden indirim uygulanacaktır. Hizmet bedeli sigortalı tarafından anlaşmalı kuruma ödenecektir. Anlaşmalı olunan kurum bilgisi Hizmetten Yararalanacak Müşteriye müşteri hizmetleri tarafından hizmet talebi esnasında sağlanacaktır. Bu hizmet mesai saatlerinde verilmektedir.

Detaylı bilgi almak için tıklayın

 • - Hizmetler Benefit Global A.Ş. tarafından sağlanır.

 • - Hizmetlerden sadece katılımcıların kendileri faydalanabilir.

 • - NN Hayat ve Emeklilik A.Ş., katılımcılara sunacağı hizmetlerin adedini, kapsamını veya tedarikçisini / tedarikçilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 • - Katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak hizmetlerde hizmet maliyeti NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından, indirimli olarak sunulacak hizmetlerde ise hizmet maliyeti katılımcı tarafından karşılanacaktır.

 • - Katılımcıların hizmetlerden yararlanabilmesi için Benefit Global A.Ş.'ye ait 0212 328 37 10 çağrı merkezi hattını aramaları ve ad-soyad ve müşteri numaralarını iletmeleri gerekmektedir.

 • - Katılımcının hizmetlerden yararlanabilmesi için NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'de yürürlükte en az 1 adet bireysel emeklilik sözleşmesinin​ veya İyi Yaşa Hayat Sigortası'nın olması gerekmektedir.

 • - Hizmetlerden; 01.01.2023 itibarıyla yürürlükte sözleşmesi / poliçesi olan mevcut katılımcıların yanı sıra 01.01.2023 – 31.12.2023 tarihleri arasında sözleşmesi / poliçesi yürürlüğe giren yeni katılımcılar da yararlanabilecektir. Hizmetler 31.12.2023 tarihine kadar sunulmaya devam edecektir.​

 • - Katılımcıların hizmetleri hak etme durumları, her ayın ilk haftası kontrol edilecek ve gerekli güncellemeler yapılacaktır. Her katılımcı, ilgili ay itibarıyla hak kazandığı hizmetlerden 1 ay boyunca yararlanabilecektir.

 • - Hizmetler, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'ye gelen aktarım ve şirket içi plan değişikliği durumlarında da geçerlidir.

 • - NN Hayat ve Emeklilik müşterilere sunduğu sadakat programını iptal etme veya içeriğini değiştirme hakkına sahiptir.

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç