Eğitim ve Danışmanlık

​​​​​​​​Dil Kursu

Dil kursundan indirim hakkınızı kullanmanız için 48 saat önceden 0850 215 68 02​ numaralı çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Yurtdışına eğitim almak amacı ile gitmeyi planlayan öğrencilere karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru ve güncel bilgileri vermek ve karar aşamasından itibaren içinden geçecekleri tüm süreçleri (okul başvurusu, kayıt, vize, seyahat, konaklama) öğrenciler adına yönetmek amacı ile konusunda lider danışmanlık şirketlerinden hizmet alınmaktadır. Bu kapsamda, dünyanın her noktasına eğitim amacı ile gidecek öğrencilere indirimli eğitim danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Online müzik, dans hizmeti

Online müzik ve dans hizmeti veren kurumlardan indirimli olarak sağlanmaktadır.. Bu hizmet mesai saatlerinde sağlanmaktadır.​


Detaylı bilgi almak için tıklayın

  • - Hizmetler Net&Risk A.Ş. tarafından sağlanır.

  • - Hizmetlerden sadece katılımcıların kendileri faydalanabilir.

  • - NN Hayat ve Emeklilik A.Ş., katılımcılara sunacağı hizmetlerin adedini, kapsamını veya tedarikçisini / tedarikçilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  • - Katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak hizmetlerde hizmet maliyeti NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından, indirimli olarak sunulacak hizmetlerde ise hizmet maliyeti katılımcı tarafından karşılanacaktır.

  • - Katılımcıların hizmetlerden yararlanabilmesi için Net&Risk A.Ş.'ye ait 0850 215 68 02 çağrı merkezi hattını aramaları ve ad-soyad ve müşteri numaralarını iletmeleri gerekmektedir.

  • - Katılımcının hizmetlerden yararlanabilmesi için NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'de yürürlükte en az 1 adet bireysel emeklilik sözleşmesinin olması gerekmektedir.

  • - Hizmetlerden; 01.01.2024 itibarıyla yürürlükte sözleşmesi / poliçesi olan mevcut katılımcıların yanı sıra 01.01.2024 – 31.12.2024 tarihleri arasında sözleşmesi / poliçesi yürürlüğe giren yeni katılımcılar da yararlanabilecektir. Hizmetler 31.12.2024 tarihine kadar sunulmaya devam edecektir.​

  • - Katılımcıların hizmetleri hak etme durumları, her ayın ilk haftası kontrol edilecek ve gerekli güncellemeler yapılacaktır. Her katılımcı, ilgili ay itibarıyla hak kazandığı hizmetlerden 1 ay boyunca yararlanabilecektir.

  • - Hizmetler, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'ye gelen aktarım ve şirket içi plan değişikliği durumlarında da geçerlidir.

  • - NN Hayat ve Emeklilik müşterilere sunduğu sadakat programını iptal etme veya içeriğini değiştirme hakkına sahiptir.

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç