NN Senin Mobilin "Daha Fazla Biriktir" Kampanyası

25.06.2019 - 27.07.2019 tarihleri arasında NN Senin Mobilin uygulamasına TKCN ve Cep Telefon numarasıyla giriş yaparak “Daha Fazla Biriktir” ile katkı payını arttıran ve en fazla NN Senin Mobilin uygulamasına giriş yapan ilk 50 sıralamaya giren Bireysel Emeklilik müşterisine 50 TL’lik D&R Hediye Kartı hediye edilecektir. Mevcut aylık katkı payı en az %30 oranında arttırılmalıdır. Bu artışı gerçekleştiren katılımcıların, yeni aylık katkı payı tutarı bir önceki katkı payı tutarından en az 200 TL daha fazla olmalıdır.

Kampanya Koşulları

  • Yukarıda belirtilen tarihler arasında NN Senin Mobilin uygulaması üzerinden yukarıda belirtilmiş olan limitler dahilinde “Daha Fazla Biriktir” ile katkı payı artışı yapan ve en fazla NN Senin Mobilin uygulamasına giriş yapan ilk 50 sıralamaya giren Bireysel Emeklilik müşterisine 50 TL’lik D&R Hediye Kartı hediye edilecektir. Mevcut aylık katkı payı tutarı en az %30 oranında arttırılmalıdır. Bu artışı gerçekleştiren katılımcıların, yeni aylık katkı payı tutarı bir önceki katkı payı tutarından en az 200 TL daha fazla olmalıdır.
  • Kampanyadan her Bireysel Emeklilik müşterisi bir defa faydalanabilecektir. Katılımcı müşteri bazında değerlendirilecektir.
  • NN Senin Mobilin uygulaması üzerinden gerçekleştirilen katkı payı artışının NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.’ye intikal etmesi ve tahsilatın sağlanması gerekmektedir.
  • Kampanya süresi ve sonrasındaki 2 ay içinde herhangi bir kanaldan katkı payı azalışı yapılmaması gerekmektedir.
  • Kampanya sonucu ve ödüle ilişkin bilgilendirme mesajı 03.10.2019 tarihine kadar NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından e-posta/SMS ile duyurulacaktır.

​​googleplay.png appstore.png  


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç