Yeni Yıl Dilekleri Yarışma Kuralları


1. NN Hayat ve Emeklilik ‘’Yeni Yıl Dilekleri’’ kampanyası 31 Ocak 2019 tarihinde gerçekleşecektir.
2. Yarışma duyurusu NN Hayat ve Emeklilik’in resmi sosyal medya hesaplarında (@NNTurkiye), kurumsal web sitesinde ve blogunda yapılacak ve NN Hayat ve Emeklilik’in resmi Instagram (@NNTurkiye), hesabında olacaktır.
3. Yarışmaya katılabilmek için, NN Hayat ve Emeklilik @NNTurkiye Instagram hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
4. Yeni Yıl Dilekleri Yarışmasına katılabilmek için kişinin paylaşımımızın yorumlarında video'muzda yer alan kelimelerden biriyle #hızlı, #güvenilir ya da #kolay etiketlerinden birini kullanarak yeni yıl dileğini en yaratıcı şekilde yazması gerekmektedir. Yorumlar NN Hayat ve Emeklilik Pazarlama, Hukuk ve Uyum Ekibi ve Digital Partners yaratıcı ekibinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecektir.
5. Jüri tarafından belirlenen üç kişiye Migros’tan 100 TL hediye çeki hediye edilecektir.
6. NN Hayat ve Emeklilik uygunsuz bulduğu yorumları yarışma dâhilinde saymama hakkını saklı tutar. Yarışmaya sahte hesaplar üzerinden katıldığı tespit edilen kullanıcılar ödülden mahrum olacaklardır.
7. Kazananlar, NN Hayat ve Emeklilik resmi Instagram hesabından 8 Ocak 2019 tarihinde duyurulacaktır ve kazananlar ile DM aracılığıyla iletişime geçilecektir.
8. Kazananların ödüllerini alabilmeleri için isim, soyad, telefon numarası ve adres bilgilerini hatasız olarak @NNTurkiye resmi Instagram hesabına özel mesaj yoluyla iletmeyi kabul ederler. Kullanıcı bilgilerinin hatalı ya da eksik paylaşımı söz konusu olduğunda ve taraflarıyla ödül kazandıklarına ilişkin olarak NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından iletişime geçilmesinden sonra geçen 10 iş günü içerisinde bilgilerini göndermemesi durumunda kazanan yarışmacılar hediye hakkından muaf tutulacaktır. Bu durumda hediye hakkı yedek kazanan listesinden bir kullanıcıya geçer.
9. NN Hayat ve Emeklilik, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
10. Yarışmaya 18 yaşından küçükler, NN Hayat ve Emeklilik ve Digital Partners çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
11. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.
12. Bu yarışma kumar oyunu ve/veya iddia içerikli değildir. 16. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere www.nnhayatemeklilik.com.tr adresinden NN Hayat ve Emeklilik Anonim Şirketi Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasından ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç