"Önce Sen" Farkındalık Hareketi ile Smart-i Awards'da bronz ödülün sahibi olduk!

​​İlk adımını 23 Aralık’ta Denizli’de meme kanseri alanında bir farkındalık yaratmak için atıp; farklı şehirlerden kadınlarla bir araya geldiğimiz “Önce Sen” Farkındalık Hareketi’miz Smart-i Awards’da sosyal sorumluluk kategorisinde bronz ödüle layık görüldü. 100’​e yakın projenin yarıştığı bu yarışmada aldığımız bu ödül, bu başarı hepimizin.

İhtiyaç Haritası ve Kanser Savaşçıları Derneği iş birliğiyle birlikte başlattığımız “Önce Sen” Farkındalık Hareketi’ndeki amacımız, bir sigorta firması olarak meme kanseri alanında farkındalık yaratmak; bu amacı gerçekleştirebilmek adına da marka söylememiz olan “Önce Sen”i insanlara sadece seslendiğimiz değil; aynı zamanda fiziksel olarak onların yanlarında olduğumuz bir konuma taşımaktı.

Şimdi bu ödülle birlikte amacımızı bir adım daha öteye taşıdığımıza inanıyoruz.

Bu hareketin merkezinde senin sağlığın var!

​​Bu hareketin merkezinde “Önce Sen” varsın, SEN’in sağlığın var. “Önce Sen” Farkındalık Hareketi ile merkezimize SEN’i aldığımız tek bir hedefimiz yok.

Hedeflerimiz,

  • Kadınlara meme kanseri konusunda eğitimler vererek onları bilinçlendirmek.
  • Onlara meme kanserinde erken tanının hayat kurtardığını anlatmak.
  • Meme kanserini erken evrede tespit etmek amacıyla kadınlara kendi kendine meme muayene eğitimi vermek.
  • Dezavantajlı bölgelerde yaşayan kadınları tarama programlarına dahil ederek; varsa meme kanserinin erken dönemde tespit edilmesini sağlamak.
  • Teşhis konulan kadınların yanlarında olarak onlara psikososyal destek sağlamak.

Projemiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da aşağıdaki linklere tıklayarak proje sayfamıza gidebilirsiniz.

“Önce Sen” Farkındalık Hareketi blog sayfası için tıklayın.

“Önce Sen” Farkındalık Hareketi bilgilendirme sayfası için tıklayın.


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç