Yenilenmiş Mobil Uygulamamız NN Senin Mobilin “En İyi Mobil Uygulama Ödülü” İçin Yarışıyor!

Mobil uygulamamız NN Senin Mobilin’i yeniledik. Digital Partners dijital pazarlama ajansı ile işbirliği içinde yürüttüğümüz süreçte uygulamamıza birçok yeni özellik ekleyerek NN Senin Mobilin’i çok daha kullanıcı dostu bir hale getirdik.

Projemizin odağında mobil uygulamanın kullanıcı kitlesini doğru tarifleme ve en iyi şekilde anlama amacımız yer aldı. Kullanıcı kitlemizin dijital dünyayla dönem dönem sorun yaşayabilen 45 yaş ve üzeri kişiler olduğunu gözlemledik. Bu süreçte, uygulamanın sundukları ile kullanıcıların beklentilerinin ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde örtüşmesini hedefledik. Bu amaçla toplam 42 saat boyunca derinlemesine görüşmeler gerçekleştirdik. Bu sürecin sonunda, projemizin temel hedefini şu şekilde belirledik: Kullanıcılarımız teknoloji tarafından mağlup edilmiş hissetmemeli!

Bu hedef doğrultusunda, uygulamada çok sayıda iyileştirme yaptık. Yeni uygulamamızda giriş ekranında “Beni Hatırla” seçeneğini işaretleyerek her seferde şifre girmekten kurtulabilirsin. Uygulamanın hangi ekranında olursan ol, işlemler menüsüne sadece iki dokunuşla ulaşabilirsin. Uygulama içi sesli ve yazılı arama özelliğinden faydalanabilirsin. Eğer kendini kaybolmuş hissedersen ürünlere ilişkin bilgilendirici metinlerden ve fonksiyonlara ilişkin kullanım ipuçlarından faydalanabilirsin. Fon karşılaştırma ve fon dağılım değişikliği fonksiyonlarıyla fonlarının getirisini karşılaştırarak yatırımlarını yönetebilirsin. “Daha Fazla Biriktir” ile katkı payı değişikliği fonksiyonuyla katkı payı tutarını değiştirebilir, fonlarının risk durumu ile ilgili sana danışmanlık sunan risk profil anketinden destek alabilir, Fon Bilen’den fonlarını nasıl yöneteceğine dair öneriler alabilirsin. Kullanıcılarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşlerin yarattığı motivasyonla Best Mobile App Awards (En İyi Uygulama Ödülleri) adayları arasındaki yerimizi aldık.

Sen de bu yarışmada NN Senin Mobilin’e destek olabilirsin!

https://bestmobileappawards.com/app-submission/nn-senin-mobilin adresine giderek başvurumuzu inceleyebilir ve oy vererek desteğini gösterebilirsin.

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç