ING Emeklilik, artık NN Hayat ve Emeklilik olarak yanınızda

​Türkiye’de ING Emeklilik adı altında sigortacılık faaliyetlerini yürüten şirketimiz, artık NN Hayat ve Emeklilik adı altında faaliyet gösterecek.

Geçtiğimiz yıl sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerini Avrupa’daki bankacılık operasyonlarından ayırma kararı alan ING Group, bu doğrultuda sigortacılık faaliyetlerini NN Group N.V.* çatısı altında yürüteceğini duyurmuştu. Bu doğrultuda, Türkiye’de ING Emeklilik adı altında sigortacılık faaliyetlerini yürüten şirketimiz, artık NN Hayat ve Emeklilik adı altında faaliyet gösterecek.

NN Hayat ve Emeklilik olarak; bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizin finansal geleceklerini güvence altına almaya yardım edeceğiz. Bu doğrultuda; “önemseriz”, “şeffafız” ve “sözümüzü tutarız” şeklinde ifade ettiğimiz değerlerimizi, NN Group’un 170 yıllık bilgi birikimi ve zengin deneyiminin sağladığı rehberlikle müşterilerimize sunacağız.

*NN Group, Avrupa’nın birçok ülkesi ve Japonya da dâhil olmak üzere toplam 11 ülkede faaliyet gösteren, Amsterdam merkezli bir sigorta ve yatırım yönetimi şirketidir. 170 senelik köklü deneyimiyle bugün dünya çapında 12.000 çalışanı ile sayısı 15 milyonu aşan müşteriye, emeklilik, sigorta, yatırım ve bankacılık hizmetleri sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç