İletişim bilgilerini güncelleyerek hediyelerimizi kazanan müşterilerimiz belli oldu!

​10 Aralık -10 Ocak tarihleri arasında NN Senin Mobilin ve NN İnternet Şubesi üzerinden cep telefonu ve e-posta bilgilerini güncelleyerek hediyelerimizden birini kazanan müşterilerimizin isimleri belli oldu. Bilgilerini güncelleyerek JBL marka kulaklık, JBL hoparlör ve Fuji Instax Mini fotoğraf makinesinden birini hediye olarak kazanan müşterilerimizi tebrik ederiz.

Kazananları tebrik ederiz!
Çekilişe katılarak hediyelerden birini kazanan asil ve yedek talihlilerimizin isimlerini görmek için buraya tıklayabilirsin!

Çekiliş sonuçları hakkında
Çekiliş sonuçları 20.01.2022 tarihli Birgün Gazetesi’nde duyurulmuştur. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 04.02.2021 ve yedek talihlilerin 19.02.2022 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com mail adresine ya da Umut Çekiliş’e şahsen başvurmaları gereklidir. Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini teslim alamaz. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. İkramiye son teslim tarihi 28.02.2022’dir.

MusteriKampanyasi_SM_NN_Ocak2022.png

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç