İletişim bilgilerini güncelleyen ‘Bireysel Emeklilik’ müşterilerimize; 20 kulaklık, 5 hoparlör ve 1 Instax Mini fotoğraf makinesinden biri hediye!

​​​​​10 Aralık-10 Ocak tarihleri arasında NN Senin Mobilin ya da NN İnternet Şubemiz üzerinden profilini güncelleyen ‘Bireysel Emeklilik’ müşterilerimiz arasından yapılacak çekilişle 20 kişiye JBL marka kulaklık, 5 kişiye JBL hoparlör ve 1 kişiye Fuji Instax Mini fotoğraf makinesinden birini hediye ediyoruz!

Kampanyaya nasıl katılabilirsin?
10 Aralık-10 Ocak tarihleri arasında NN Senin Mobilin veya İnternet Şubemiz üzerinden iletişim bilgilerini güncelleyerek kampanyaya katılım gösterebilirsin. Bunun için yapman gerekenler ise,
​​
  • NN Senin Mobilin uygulamasına ya da NN İnternet Şubemiz’e gir.
  • NN Senin Mobilin’de bulunan ‘Bana Özel’ sekmesi üzerinden Profilim’e tıkla,
    - ‘İletişim Bilgileri’ alanına girerek cep telefonu ve e-posta adresi bilgilerini güncelle.
  • Ya da web sitemizde bulunan Bireysel - İnternet Şube sekmesine giriş yap,
    - ‘Profilim’ bölümünden ‘İletişim Bilgileri’ alanında cep telefonu ve e-posta adresi bilgilerini güncelle.
​​Kampanya dönemi boyunca verilecek hediyelerden birini sen kazan! Unutma kampanyaya katılabilmen için ‘Bireysel Emeklilik’ müşterimiz olman ve profil bilgilerini güncellemen gerekiyor. Ayrıca çekilişe katılabilmen için iki kanaldan birine girerek profil bilgilerini güncellemen yeterli.​

Uygulamamızı henüz indirmediysen uygulama marketleri üzerinden ‘NN Senin Mobilin’i indirebilir ya da linke tıklayarak NN İnternet Şubemizden iletişim bilgilerini güncelleyebilirsin.

​​​​Detaylı bilgiye ulaşabileceğin videomuzu izlemek için tıkla!

Kampanya koşullarına ulaşmak için tıkla!

​​googleplay.png appstore.png  


Önce Sen, Çünkü Başka Sen Yok!


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç