Haluk Levent ile Doğaya ‘Çünkü Başka Sen Yok’ Diyeceğiz

NN Hayat ve Emeklilik olarak 2018’den bu yana sürdürdüğümüz doğayı koruma temalı projelerimize yeni dönemde Haluk Levent ile devam ediyoruz. “Doğaya Mektup” projemiz kapsamında, sosyal sorumluluk derneği AHBAP’ın da kurucusu olan son dönemin öne çıkan sanatçılarından Haluk Levent ile iş birliğine giderek doğa için önemli bir farkındalık hareketine imza atmaya hazırlanıyoruz.

Türkiye’nin en güvenilen ve en çok takip edilen isimleri arasında yer alan Haluk Levent, sosyal medya hesaplarından yazdığı ‘Çünkü Başka Sen Yok’ temalı mektubunu paylaşarak herkesi, doğa için yazdıkları mektupları #Doğayamektup #Çünkübaşkasenyok etiketiyle paylaşmaya ve doğaya sahip çıkmaya davet ediyor.

NN Hayat ve Emeklilik olarak hayata geçirdiğimiz projelerimizde doğayı koruma bilincini her zaman bakış açımızın ayrılmaz bir parçası olarak konumlandırıyoruz. Hem iletişim faaliyetlerimiz hem de hayata geçirdiğimiz kağıtsız süreçlerimizde bu bakış açısı ile hareket ediyoruz. 2018 yılında başlayan ‘Kağıtsız BES’ projemiz ile sektöre öncülük ederek Bireysel Emeklilik Sistemi’ne yönelik tüm işlemleri dijital ortama taşıdık. Bilgi teknolojilerinden etkin biçimde yararlanarak, günümüzde önemi daha da artan doğanın korunması ve doğal kaynakların tüketiminin azaltılmasına yönelik sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında, Hayat Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası dahil tüm işlemlerde kağıt kullanımını sonlandırma kararı aldık. Hayata geçirdiğimiz bu uygulamalar ile yılda ortalama 1000 ağacın kesilmesini engellemiş oluyoruz.

Hayata geçirdiğimiz “Doğaya Mektup” projemiz ile de bugünlerin tam da doğaya “Çünkü Başka Sen Yok” demenin ve onu sahiplenmenin zamanı olduğuna inanıyoruz. Mektuplarınızı en sevdiğiniz doğa fotoğrafınızla birlikte #Doğaya Mektup ve #ÇünküBaşkaSenYok etiketleriyle Instagram ve Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç