Haluk Levent “Çünkü Başka Sen Yok” Online Konser

Haluk Levent iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz ‘Doğaya Mektup’ projemizin kazananlarını belli oldu.
5 Eylül Cumartesi günü saat 21:00’da online ve canlı olarak gerçekleşecek konserimiz , sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanacak. Kazanan performans sahipleri canlı bağlantı ile ‘Çünkü Başka Sen Yok’ konserimizde Haluk Levent ile birlikte şarkıya eşlik edecek.

2018’den bu yana sürdürdüğümüz doğayı koruma temalı projelerimizde yeni döneminde, bu yıl Haluk Levent ile çok değerli bir projeye imza attık.

Sosyal sorumluluk derneği AHBAP’ın da kurucusu olan Haluk Levent sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrı ile doğa için önemli bir farkındalık yaratmak amacıyla yazdığı şiiri paylaştı ve takipçilerine doğa için ‘Çünkü Başka Sen Yok’ temalı mektup yazmaları ve paylaşmaları çağrısında bulundu. Haluk Levent mektuplardan seçtiği sözlerle oluşturduğu ‘Çünkü Başka Sen Yok’ şarkı yazdı, besteledi ve seslendirdi.

“Çünkü Başka Sen Yok” şarkısını dinlemek için tıklayın.

‘Doğaya Mektup’ projemize, şarkı yarışmamız ile devam ettik. Haluk Levent’in bestelediği ‘Çünkü Başka Sen Yok’ şarkımızı kendi yorumuyla seslendiren ve enstrümanla çalan birçok başvuru sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Halk oylaması ile belirlenen 10 performans sahibi, 5 Eylül tarihinde online ve canlı olarak gerçekleşecek ‘Çünkü Başka Sen Yok’ konserinde, Haluk Levent ile buluşacak ve ilk 3’e girenler şarkıyı seslendirecek.

5 Eylül tarihinde saat 21:00’da gerçekleşecek online ve canlı ‘Çünkü Başka Sen Yok’ konserimiz YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan izlenebilir.

YouTube: www.youtube.com/user/INGEmeklilikKanali
Instagram: www.instagram.com/nnturkiye
Facebook: www.facebook.com/NNHayatEmeklilik
Twitter: www.twitter.com/nnturkiye


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç