Haluk Levent “Çünkü Başka Sen Yok” Şarkısını Çalmaya ve Söylemeye Davet Ediyor

Haluk Levent’in katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz Doğaya Mektup projemiz, yarışmamız ile devam ediyor, en iyiler Haluk Levent ile konserde buluşacak!

Mayıs ayında “Doğaya Mektup” projesini başlatmış ve harika mektuplar almıştık. Bu mektuplarla Çünkü Başka Sen Yok şarkımız ortaya çıktı. Hepimiz, Haluk Levent’in bestelediği bu şarkıyı çok sevdik. Doğaya şarkımız milyonların sesi olsun dedik; işte şimdi projemiz daha çok kişiye ulaşsın diye, içinde doğa ve müzik aşkı olan herkesi bu şarkıyı söylemeye ve çalmaya davet ediyoruz.

Doğaya Mektup Şarkı Yarışmamızın başlangıç tarihi 12 Temmuz Pazar. Yarışma kapsamında Çünkü Başka Sen Yok şarkımızı enstrümanla çalan ya da seslendiren katılımcıların performanslarını jürimizin beğenisine sunacağız. Jürimiz tarafından seçilen 10 şarkı her Cuma @nnturkiye Instagram hesabımızda oylamaya sunulacak ve bu performanslar 1 hafta boyunca oylanacak. Beş hafta sonunda en çok oy alan 10 performans sahibi Çünkü Başka Sen Yok Konseri’nde izleyici olarak yer almaya hak kazanırken, bu 10 kişiden ilk 3'e giren performans sahipleri sahnede Haluk Levent’e şarkımızı söylerken eşlik edecek. İlk oylamamızı 17 Temmuz Cuma günü yapacağız, son katılım tarihi 13 Ağustos Perşembe olan yarışmamızın sonuçlarını 24 Ağustos Pazartesi günü açıklayacağız.

Yarışmaya, “Çünkü Başka Sen Yok” şarkımızı kendi yorumunla seslendirerek ya da enstrümanla çalarak 1 dakikayı geçmeyecek şekilde Instagram, Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya hesaplarından #çünkübaşkasenyok ve #doğayamektup etiketleriyle 13 Ağustos Perşembe 18:00’a kadar paylaşabilirsin. Gizli hesaplardan yapılan paylaşımları göremeyeceğimiz için yarışmamıza dahil edemiyoruz. Bu nedenle hesabını açık hale getirmeyi unutma!

Sonuçlar ve duyurularla ilgili tüm bilgiler için bizi @nnturkiye hesabından takip edebilirsin.

Haydi, şimdi daha çok kişiden şarkımızı dinleme zamanı!

Akorlara ulaşmak için tıklayın.

Karaoke versiyona ulaşmak için tıklayın.

Haluk Levent’in ‘Doğaya Mektuplar’dan bestelediği Çünkü Başka Sen Yok şarkısının sözleri:
Seninle özgürüm ben, seninle özgür tüm canlılar. Sen olmazsan büyümez ki çocuklar.
Seninle özgürüm ben, seninle özgür tüm canlılar. Sen olmazsan büyümez ki insanlar.
Hep böyle yeşil kal, hep böyle süslü kal. Çünkü başka sen yok bu dünyada
Hep böyle yeşil kal, hep böyle süslü kal. Çünkü başka sen yok bu dünyada
Herkes hepimiz olsak da
Dedim ya, seninle özgürüm ben, seninle özgür tüm çocuklar,
sen olmazsan insanlar neler yapar

Katılım Koşulları’na ulaşmak için tıklayın.

Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ni okumak için tıklayın.Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç