NN'de BES'ine Ek Katkı Payı Ödeyenlere, Teknosa’dan Hediye Çeki Kazanma Şansı.

​​​​​​​NN Hayat ve Emeklilik ile BES’ine ek katkı payı ödeyerek geleceğe yatırım yapanlar Teknosa hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.

Mevcut ya da yeni başlatacağı BES ile 25.000 TL ve üzeri ek katkı payı ödemesi yaparak geleceğine en yüksek yatırımı yapan; 9 kişiye toplamda 105.000 TL değerinde Teknosa hediye çeki kazanma fırsatı NN Hayat ve Emeklililik’ten.

Mevcut bireysel emeklilik hesaplarına ya da yeni başlatılan bireysel emeklilik sözleşmelerine toplu ödeme yapan katılımcılarımız arasındaki sıralamada en fazla ödeme yapan ilk 3 kişiye 20.000 TL Teknosa Hediye Çeki, ikinci 3 kişiye 10.000 TL Teknosa Hediye Çeki, üçüncü 3 kişiye 5.000 TL Teknosa Hediye Çeki veriliyor.


Kampanya Koşulları: Dikkat edilmesi gereken noktalar!

1- Kam​panya 10.07.2023 - 10.09.2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 

2- Kampanyaya katılımda, toplu para ödemesinin 10.07.2023 - 10.09.2023 tarihleri arasında bireysel emeklilik hesabına yatırılması veya tahsilatının alınmış olması gerekmektedir. Tahsilatın iptal olması durumunda ilgili sözleşme tutarı kampanyaya dahil edilmeyecektir.

3- Kampanyada sıralamaya girmek için; kampanya dönemi boyunca sisteme yatırılmış olması gereken minimum toplam ek katkı payı tutarı katılımcı özelinde 25.000 TL’dir. 

4- Kampanya döneminde aynı sözleşmeye birden fazla ödeme yapılması ya da aynı katılımcı adına düzenlenmiş birden fazla sözleşmeye ödemeler yapılması durumunda katılımcının sıralamadaki yeri sisteme yatırdığı ek katkı payı tutarı toplamı dikkate alınarak belirlenecektir.   

5- 10.09.2023 (23:59) tarihine kadar tahsilatın iptal edilmesi, sözleşmenin sona ermesi, başka emeklilik şirketine aktarılmış veya cayma/ayrılma hakkı kullanılmış bireysel emeklilik sözleşmeleri kampanyaya dahil edilmeyecektir. 

6- Birden fazla bireysel emeklilik sözleşmesi için toplu para yatıran katılımcılarımızın kampanya sıralaması aynı katılımcı tarafından sisteme yatırılan toplam tutar üzerinden değerlendirilecektir. 

7- Kredi kartı ile yapılan ödemeler, kredi kartından tahsilat yapılan gün, kampanya sıralamasında dikkate alınacaktır. (İlgili tutarın şirket hesaplarına ulaşması beklenmeyecektir. Ancak iptal veya iade olursa sıralamada yer almayacaktır.) 

8- Kampanya dönemi süresince yeni başlatılan bireysel emeklilik sözleşmelerine ek katkı payı yatırılması halinde ilgili sözleşme kampanyaya dahil edilecek olup, sözleşme başlangıcı itibarıyla 2 aylık cayma süresi sonrasında sözleşme halen yürürlükte ise ödül almaya hak kazanacaklardır. Ödül almaya hak kazanan ancak cayma yapılan sözleşmenin ödül hakkı sıralamadaki bir sonraki katılımcıya devredilecektir. 

9- İşveren grup emeklilik sözleşmeleri, diğer emeklilik şirketlerinden transfer/aktarım aracılığı ile gelen tutarlar ve NN personeli kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

10- 18 yaş altı BES sözleşmelerinde kampanyaya dahil olma hakkı yasal temsilciye ait olacaktır.

11- Katılımcının ödül kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise web sitemizde yapılacak olan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir katılımcı birden fazla ödül kazanamaz. Müşteri No, ad-soyad bilgileri eksik olan katılımlar kampanyaya dahil edilemeyecektir.  

12- Kampanya sonucu kampanya bitiminden 15 gün içerisinde web sitemizde duyurulacaktır.BES’ine Ek Katkı Payı Ödeyerek Geleceğe Yatırım Yapanlara Teknosa hediye çeki kazanma şansı NN’den. İzlemek için tıklayın.

 


​​​Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç