"Önce Sen” Farkındalık Hareketi başladı!

​​​​​Biz kurulduğumuz ilk günde​n bu yana insanların en değerli varlıklarını korumayı; onların yanlarında olmayı amaçladık. İşte şimdi senin de desteklerinle birlikte “Bu hareketin merkezinde senin sağlığın var!” dedik ve kadın hastalıkları konusunda bir farkındalık yaratmak için 

“Önce Sen” Farkındalık Hareketi’ni başlattık. 

psfh logo.jpg

Hedefimiz “Önce Sen”in sağlığın!​​

Bu hareketin merkezinde “Önce Sen” varsın, SEN’in sağlığın var. “Önce Sen” Farkındalık Hareketi ile merkezimize SEN’i aldığımız pek çok amacımız var. ​
Kadınlara meme kanseri konusunda eğitimler vererek onları bilinçlendirmek. 
Onlara meme kanserinde erken tanının hayat kurtardığını anlatmak. 
Meme kanserini erken evrede tespit etmek amacıyla kadınlara kendi kendine meme muayene eğitimi vermek.
Dezavantajlı bölgelerde yaşayan kadınları tarama programlarına dahil ederek; varsa meme kanserinin erken dönemde tespit edilmesini sağlamak.
Teşhis konulan kadınların yanlarında olarak onlara psikososyal destek sağlamak.

Biz bir insan için ‘Önce Sen, Ç​ünkü Başka Sen Yok’ demenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bunun gücüne inanıyoruz. ​

İlk adımımız Denizli oldu!
Üstelik biz seninle birlikte ilk adımımızı Denizli’de attık bile. Başlattığımız farkındalık hareketiyle Denizli’de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde 231 kadına ulaştık ve 110 kadını kanser taramalarını gerçekleştirmeleri için destek sağladık. Hareketimizin devamında 100lerce kadına daha ulaşıp bu farkındalığı yaymayı planlıyoruz.

“Önce Sen” Farkındalık Hareketi Manifestosu!
Her hikâyenin kendi içinde eşsiz ve biricik olduğuna inanarak çıktık bu yola.
Birbiri ardına attığımız adımlar bizi seninle, senin hikayelerinle buluşturdu.

Hikayemizde sen varsın. Adın ne olursa olsun, şarkılarımız seninle. Seninle yazacağız her yeni satırı. Seninle harekete geçeceğiz. Seninle ilerleyeceğiz, seninle değiştireceğiz.

Gözümüzde “Önce Sen”, adımlarımız sana doğru. Farkında olmak için, sağlık ve iyilik için. Gelecek için. Sen ve tüm güzellikler için.

Bugün de yarın da gelecekte de;
Biz hep seninle…

Gel sen de şimdi NN Hayat ve Emeklilik’in
İhtiyaç Haritası ve Kanser Savaşçıları Derneği ile birlikte başlattığı bu sağlık ve farkındalık hareketinin bir parçası ol!
Yatay-ih_logo_side.jpg  kanser_savascilari_logo_ORJ.JPG
​Bizim için “Önce Sen, Çünkü Başka Sen Yok!”

Önemli Noktalar: Bu alanda farkındalık kazanmak önemli!
Meme kanseri erken teşhis edildiğinde tedavisi mümkün bir hastalıktır
Meme kanseri kadınlarda en sık görülen kanser türlerinden biridir.
Hiçbir şikâyetin olmasa bile kendini her ay bir gün beş dakika muayene ederek kendi meme kontrolünü gerçekleştirebilirsin!
25- 40 yaşları arasındaysan 1-3 yılda bir doktor muayeneni; 40 yaşından daha büyüksen yılda bir kez doktor muayeneni ve tarama mamografisi yaptırmayı ihmal etme!
​​

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç