NN Startup Challenge Başlıyor!

Hackquarters işbirliği ile sağlık teknolojisi alanında çalışan start up’larla buluşuyoruz. “When Healthtech Meets Insurance” adıyla sağlık teknolojisine yönelik en iyi iş fikirlerinin değerlendirileceği etkinlikte, jürinin belirleyeceği projeler, bünyemizde hizmet verme hakkı elde edebilecek.

Hackquarters işbirliği ile sağlık teknolojisi alanında çalışan startup’larla bir araya geliyoruz. Sağlık ve sigorta sektöründeki girişimleri destekleyen bir ekosisteminin oluşturulması, yeni girişim projelerinin iş modeline entegre edilerek ortaklık fırsatları yaratmak ve müşterilere ihtiyaçları doğrultusunda özel, ayrıcalıklı ve avantajlarla dolu bir dünya sunma amacıyla gerçekleştirilen “When Healthtech Meets Insurance” adıyla NN Startup Challenge etkinliğimiz için başvurular, 20 Temmuz’da başladı.

NN Startup Challenge ile girişimciler ile kurumsal ortaklık ve potansiyel işbirliği amacıyla, çevrimiçi inovasyon etkinliğinde bir araya geleceğiz. En beğenilen projeler, NN Hayat ve Emeklilik çatımız altında, sağlık ve sigorta sektörüne güçlü bir giriş yapma hakkına sahip olacak. NN Startup Challenge etkinliğine, sağlık teknolojileri ve sigorta teknolojileri alanında faaliyet gösteren girişimciler katılabilir. Son katılım tarihi 15 Ağustos 2020 etkinliğimize online olarak www.nnstartupchallenge.com adresinden başvuru yapabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç