Hollanda’da Yüksek Lisans Eğitim Bursu NN’den

​​​NN Group ,Hollanda’da yüksek lisans yapmak isteyen gençlere eğitim bursu yardımı sunmaya ve gençlerin önünü açmaya devam ediyor. 

NN Future Matters programı kapsamında 2017 yılından beri gençlerimizin, bu fırsattan yararlanmalarını sağlayarak hayallerini gerçekleştirmelerinde rol almış olmaktan mutluluk duyuyoruz.

   ​​Ailesinde üniversite okuyan ilk kişi olan,
   Eğitim bursuna neden ihtiyaç duyduğu konusunda ikna edici sebepleri olan,
   Yüksek lisansını Hollanda’da finans, ekonomi, risk yönetimi, veri bilimi , girişimcilik ve
   bilişim teknolojileri üzerine yapmak isteyen,
   Tercihen daha önce yurt dışında eğitim görmemiş ve çalışmamış olan,
   İnternet sitesinde paylaşılan üniversitelerin birinde yüksek lisans programına başvuruda bulunan ya da bulunacak olan kişiler arasından seçim yapılacaktır.*​
​1 Nisan 2022 Cuma gününe kadar eğitim bursuna başvurabilirsin.
NN Future Matters Bursu, 5.000 € tutarında bir tutardan ve bir mentorluktan oluşur. Türkiye ve Japonya'dan gelen öğrenciler için yaşam masraflarının karşılanması için verilecek olan burs 3.000 €, öğrenim ücreti için ise maksimum 17.000 €'dur.​

Başvuru ile ilgili ayrıntılı bilgi için www.studyinholland.nl/nnfuturematters​ !
​*Bursa hak kazanabilmek için internet sitesinde paylaşılan listedeki üniversitelerden 2022 - 2023 eğitim dönemi için kabul almış olmak gereklidir.

NN Future Matters Burs programı, öğrencilere Hollanda'da yaşama ve eğitim alma konusunda etkili bir deneyim kazanırken bir Yüksek Lisans programını tamamlama fırsatı verir.

Bursun amacı, ekonomik destek sağlamak ve gelecekteki kariyer fırsatlarını artıran zenginleştirici bir deneyim sağlamaktır. Bir mentorluk, akademik yıl boyunca akademisyenlere yardımcı olur ve iş odaklı faaliyetler, iş piyasasına erişmelerine yardımcı olur. NN Future Matters Bursu, NN tarafından 2014 yılında Nuffic ile işbirliği içinde başlatıldı. 183 öğrencimiz burs sayesinde kendilerini geliştirme fırsatı bulmuş olmaktan gurur duyuyoruz.

NN Mentorluk Progra​mı

Burs, NN'nin topluluk yatırım programı NN Future Matters'ın bir parçasıdır. Programın hedefleri üç temel ilke etrafında tasarlanmıştır: finansal eğitimi ve yetkilendirmeyi teşvik etmek; gençler için ekonomik fırsatlar yaratmak; ve zorlu mali koşullarda yaşayan çocuklu aileleri desteklemek. Burs programı sırasında öğrenciler, yıl boyunca onları destekleyen bir NN danışmanıyla eşleştirilir. Öğrenciler ayrıca NN tarafından düzenlenen atölye çalışmalarına katılmaya davet edilir.

Burs, Hollanda'daki dokuz katılımcı üniversiteden birinde finans, risk yönetimi, ekonomi, veri bilimi, girişimcilik ve BT alanlarındaki çalışma programları için geçerlidir. Belçika, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Macaristan, Hollanda, Polonya, Romanya, Slovakya, İspanya, Türkiye ve Japonya'dan öğrenciler başvurabilir. 

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç