Bu kez Kalben’le birlikte “Çünkü Başka Sen Yok!”

NN Hayat ve Emeklilik olarak, ‘Önce Sen, Çünkü Başka Sen Yok’ mottomuz ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Kalben ile hazırladığımız reklam filmimizi yayına aldık. Geçtiğimiz 8 Mart’ta kadınlar için “Önyargılara takılma, kendin ol.” mesajını, bu yıl Kalben ile sürdürdüğümüz iletişim çalışmasındaki “Seni sen yapan hikayen, eşsiz hikayeni korkmadan anlat.” mesajımız ile devam ettiriyoruz.

Bu yıl 8 Mart için hazırladığımız reklam filmimizle Kalben ile birlikte birbirinden güçlü kadınların hikayelerine konuk oluyoruz. ‘Çünkü Başka Sen Yok’ söylemimizin bir parçası olarak aynı isimle oluşturduğumuz reklam filmimiz birbirinden farklı dört kadının hikayesini konu alırken, her kadının kendi eşsiz hikayesinin kahramanı olduğunu ve bu hikayelerin onlardan başka kimse tarafından yazılamayacağını vurguluyoruz.

Başta yarattıkları birbirinden eşsiz hikayelerle bize ilham olan kadınlar olmak üzere herkesin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz.

8 Mart’ta Kalben ile Canlı Yayında olacağız!

Kalben ile Evren Bingöl 8 Mart akşamı saat 20.00’da @nnturkiye hesabında canlı yayında buluşuyoruz! Kalben’in canlı performansının ve sürpriz konukların olacağı bu yayını sakın kaçırmayın.

Reklam filmimizi izlemek için tıkla.

Akorlara ulaşmak için tıkla.

Kalben’in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bestelediği ‘Çünkü Başka Sen Yok’ şarkısının sözleri:

Sen onları boş ver, ne derlerse desinler

Çünkü başka sen yok.

Özgür sesini ver, duymazlarsa yine anlat hikayeni bize.

Hatırla, eşsiz hediyen seni sen yapan hikayen.

Soyun korkulardan, güzellikler taşsın içinden.

Çünkü başka sen yok,

Çünkü başka sen yok,

Çünkü başka sen yok.


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç