Anna Grzelonska, NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü olarak görevine başladı

2017 yılından bu yana NN Romanya Genel Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Anna Grzelonska, 1 Aralık 2020 tarihi itibariyle NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü olarak göreve başladı.

Anna Grzelonska, 2008 yılında Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak NN Group ailesine katıldı ve günümüze kadar üst düzey pozisyonlarda görevler üstlendi. 2010 yılında NN Polonya’nın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesi olarak atandı. 2014 yılında NN Polonya’nın Operasyon ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine getirilen Grzelonska, müşteri bakış açısının önemi konusunda etkin bir rol oynayarak, görev aldığı organizasyonun, amaca uygun müşteri deneyimleri yaratılması yönünde çalışmalar yürüttü. NN'nin bankasürans kanalında yeniden konumlandırılmasında etkin bir rol oynadı.

2017 yılında NN Romanya Genel Müdürü olarak atandı. Bu görevi boyunca, güçlü bir yönetim ekibiyle birlikte, koruma ürünlerine, dijitalleşmeye ve müşteri odaklılık konusunda önemli ilerlemeler kaydetmeye odaklanarak şirketin Romanya pazarındaki konumunu güçlendirdi.

Anna Grzelonska'ya "Aramıza hoş geldin" diyor ve Şirket’in rekabet gücünü artırarak büyümesini güçlendirmek için görevinde başarılar diliyoruz.


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç