8 yıldır 'En İyi İşveren' markasıyız.

​​​​Top Employer Enstitüsü tarafından her sene düzenlenen en iyi işverenler listesine bu yıl da 8’inci kez ve en yüksek skorla ismimizi yazdırdık. NN Hayat ve Emeklilik olarak 8 yıldır üst üste bu ödüle layık görülmenin yanı sıra Türkiye’de 23 şirketin aldığı En İyi İşveren sertifikasına sahip, sigorta sektöründeki tek şirket olmanın gururunu yaşıyoruz.

İş dünyasının saygın kuruluşlarından Top Employer Enstitüsü tarafından belirlenen 2023 yılının “En İyi İşvereni” seçilerek ve üst üste 8’inci kez bu sertifikayı almaya hak kazanarak başarımızı bir kez daha tescilledik ve NN Hayat ve Emeklilik olarak, 2023 yılında en yüksek skorla bu unvanı elde ettik.

8-yildir-en-iyi-isveren1.png

Her yıl Top Employer Enstitüsü’nün belirlediği En İyi İşveren unvanını bu sene üst üste 8’inci kez ve en yüksek skorla elde etmenin gururunu yaşadığını ifade eden NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürümüz Anna Grzelonska, “En iyi çalışma ortamını sunmak amacıyla sunduğumuz gayretler, böylesine bir başarı ile 2023 yılında bir kez daha tescillendi. Üstelik Türkiye’de sadece 23 şirketin yer aldığı En İyi İşverenler listesinde, sigorta sektöründeki tek şirket olarak da farkımızı ortaya koyduk.” dedi.
nn-ceo.png
NN Hayat ve Emeklilik olarak, kurum kültürünü saygın bir ortamda sürdürmek ve çalışanlarımız tarafından takdir edilmek, önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Bu sebeple de çalışanı ön planda tutma stratejimizi, her yıl daha da güçlü hedefler belirleyerek sürdürüyoruz. NN Hayat ve Emeklilik olarak, çalışanlarımızın kendilerini mutlu ve güvende hissetmelerine önem veriyor, bunun için büyük bir enerji harcıyoruz. Çalışanlarımızı, kendilerine yatırım yapmaları için teşvik ediyor, alanlarında en iyisi olmaları için daha da güçlendiriyoruz. Çeşitlilik ve kapsayıcılık ilkelerimiz doğrultusunda, tüm çalışanların kendileri olduğu, adil ve eşit koşullarda çalışma prensibine öncelik veriyoruz. Çalışanlarımızın özel yaşamlarını önemsiyor, fikirlerine ve yaptıkları katkıya değer veriyoruz. Büyük bir dikkatle dinlemenin ve empati kurmanın karşılaşılan her sorunu çözeceğine inanıyor ve bunu her departmanımızda uygulamaya özen gösteriyoruz. Bu sebeple, En İyi İşveren unvanını son 7 yıldır olduğu gibi bu sene de taşımanın gururu ve onurunu yaşıyoruz” dedi.

Sağladığı çalışma ortamı ve insan kaynakları politikaları ile çalışanlarını ilk sıraya koymaya odaklanan kuruluşları değerlendiren Top Employer Enstitüsü, dünyada beş kıtada 122 ülke, 2200’den fazla işveren ve 8 milyonu aşkın çalışanı temsil ediyor. En İyi İşverenler Enstitüsü, 33 yıldır daha iyi çalışma ortamları sunmayı amaçlıyor. Araştırma; insan stratejileri, çalışma ortamı, iyi yaşam, yetenek kazanımı, öğrenme ve çeşitlilik olmak üzere 6 insan kaynakları dalında toplam 20 farklı başlıkta gerçekleştirilen çalışmalarla belirleniyor.

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç