5 yıldır ‘En İyi İşveren’ seçilmekten gurur duyuyoruz.

Çalışanlarımıza ‘Önce Sen’ mottosuyla kendilerini değerli hissettirecek birçok başarılı insan kaynakları uygulamasını hayata geçirip, Top Employer Enstitüsü tarafından bu yıl üst üste beşinci kez En İyi İşveren sertifikasını almaya hak kazandık.

İş dünyasının saygın kuruluşlarından Top Employer Enstitüsü tarafından 2020 yılının En İyi İşvereni seçildik ve üst üste beşinci kez bu sertifikayı almaya hak kazandık.

Müşterilerimizin yanı sıra çalışanlarımıza da ‘Önce Sen, Çünkü Başka Sen Yok’ dediğimiz öncü insan kaynakları yaklaşımımız ile, beş kıtada 120 ülkede 1600'den fazla üst düzey işverenin katıldığı oylamayla Top Employer/En İyi İşveren sertifikasının sahibi olduk.

Global şirketlerin hak kazandığı bu sertifikayla bir kez daha çalışanlarımıza sunduğumuz çalışma koşulları, gelişim fırsatları, öğrenme imkanları ve tüm İnsan Kaynakları süreçlerimiz, “En İyi İşveren/Top Employer” sertifikasına 5. kez sahip olmamızı sağladı.

En İyi İşveren Ödülü’nü, ileride daha güzel çalışmalara imza atmamız için çok değerli bir motivasyon aracı olarak görüyor, bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyoruz.


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç