72.009 TL Devlet Katkısından Yararlanma Fırsatını Kaçırmayın

​​​​Yıl bitmeden bireysel emeklilik hesabına yapacağın ek katkı payı ödemesiyle %30 devlet katkısından* maksimum oranda yararlanabilirsiniz.

Ek katkı payı ödemesini ​ ​İnternet Şube’mizden, Havale veya EFT ile** ve 444 1 666 No’lu Müşteri İletişim Merkezimizden ya da Bireysel Emeklilik Aracından gerçekleştirebilirsiniz.

* Bir katılımcıya bir yılda ödenebilecek devlet katkısı yıllık asgari brüt ücretin %30​'u ile sınırlıdır. Birden fazla emeklilik sözleşmeniz olması durumunda e-​devlet sistemindeki “Devlet Katkısı Limitinin Tamamını Kullanmak için Ödenmesi Gereken Katkı Payı Tutarı” kısmından ödemeniz gereken tutarı öğrenebilirsiniz.

** Ek katkı payı ödemesini NN’in TR460009900341963600100014 nolu hesabına yaparken Sözleşme Numarası, Ek Katkı Payı ve İsim Soyadı bilgilerini belirtmelisiniz. Kredi kartı ile ödemeniz halinde ödenen tutarın kredi kartı blokaj süresi sonunda şirket hesaplarına intikal ettiği ayı takip eden ay sonunda devlet katkısından yararlanabilirsin. Kredi kartı blokaj süresi sonunun 2024​ yılı içerisinde olmasına dikkat etmeyi unutmayın​.​​ Kredi kartı blokaj süresi hakkında bilgiye www.nnhayatemeklilik.com.tr adresindeki Bireysel Emeklilik Ödeme araçları alanından ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç