NN Hayat ve Emeklilik olarak üst üste 7’nci Kez ‘’En İyi İşveren’’ seçildik!

​​​Top Employer Enstitüsü tarafından her yıl düzenlenen en iyi işverenler listesine, son 6 yıldır olduğu gibi bu yıl da ismimizi yazdırdık. Bu yıl 7. kez ve en yüksek skorumuzla hak kazandığımız “En İyi İşveren” unvanını almanın mutluluğu ve gururu hepimize ait.

Top Employer Enstitüsü’nün, iş dünyasındaki en saygın kuruluşlar arasından çeşitli kriterler ve değerlendirmeler sonucunda belirlediği 2022 yılının En İyi İşvereni seçilen NN Hayat ve Emeklilik olarak, 7. kez kazandığımız bu sertifika ile başarımızı bir kez daha taçlandırdık.


TopEmployerWebKare_NN_Ocak_23.jpg

Üst üste 7’nci kez, en yüksek skorla “Top Employer” sertifikası almaktan gurur duyduklarını ifade eden  NN Hayat ve Emeklilik İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hong-Wha Ling, “Türkiye'de Top Employer Enstitüsü tarafından “En iyi işveren” olarak sertifikalandırılan sadece 25 şirket bulunuyor. En iyi işveren olmak, bir şirketin çalışanlarına yüksek kalitede ve tatmin edici bir iş deneyimi sunmayı taahhüt ettiğini gösteren önemli bir başarı olarak kabul ediliyor.  

​NN Hayat ve Emeklilik olarak ise Türkiye'de yerel üst düzey işveren belgesine sahip tek sigorta şirketi ve Avrupa grubunun önde gelen temsilcilerinden biri olduğumuz için gurur duyuyoruz. 2008 yılında Türkiye pazarına girdiğimizden beri “Önce Sen” mottomuz ile çalışanlarımıza kendilerini özgürce geliştirebilecekleri ve ifade edebilecekleri esnek bir iş yaşam dengesi sunmayı amaçlıyoruz. Pandeminin yol açtığı zorlu çalışma ve yaşam koşulları ve küresel yüksek enflasyon ortamında çalışanlarımıza desteğimizi sürdürdük ve krizi fırsata çevirerek; çalışanlarımızın zamanlarını kendilerinin yönetebileceği esnek ve aynı zamanda verimli bir organizasyon olma yolunda adımlarımızı kuvvetlendirdik. Çalışanlarımızın aile ve iş sorumlulukları arasında denge kurabilecekleri ve kendilerini güvende hissedebilecekleri hibrit bir çalışma modelini hayata geçirdik. Bu kapsamda, günümüz dünyasına uyum sağlayarak IT ekip arkadaşlarımız için  FlexIT modelini tanıttık. Ek olarak çalışanlarımıza yıl içerisinde tercih edecekleri bir ay istedikleri lokasyondan çalışabilme esnekliğini getirdik. Kariyer Gelişim Programımız kapsamında, farklı departmanlarda çalışmak isteyen ekip arkadaşlarımızın yeteneklerine ve motivasyonlarına uygun alanlara yönelmelerine olanak sağlayarak etki yaratabilecekleri kurumsal bir iş kültürü oluşturduk. NN Hayat ve Emeklilik olarak, yerel ve yabancı proje ve iş fırsatlarında yer alma, bilgi teknolojileri alanındaki yeteneklerin Türkiye’de işe alınması gibi fırsatlar sunuyoruz. Bu rollerde elde edilecek başarıların, kişilerin NN’deki uzun vadeli kariyerlerinde büyük fırsatlar elde etmelerini sağlayacağına inanıyoruz. Doğum iznini 24 haftaya, babalık iznini 3 haftaya çıkararak sektörde bir ilke imza attık. Çalışanlarımızı mutlu görmek ve “En İyi İşveren” olarak tanınmak bizi daha fazlası için çalışmaya teşvik ediyor. “ dedi.


Dünyada beş kıtada 123 ülke, 1800’den fazla işveren ve 8 milyonu aşkın çalışan temsil eden En İyi İşverenler Enstitüsü, 32 yıldır daha iyi çalışma ortamları sunmayı amaçlıyor. Her yıl gerçekleştirilen En İyi İşverenler araştırması; insan stratejileri, çalışma ortamı, iyi yaşam, yetenek kazanımı, öğrenme ve çeşitlilik olmak üzere 6 insan kaynakları dalında toplam 20 farklı başlıkta gerçekleştirilen çalışmalarla belirleniyor.​


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç