18 Yaş Altı BES Kampanyası ile Büyük Hayallerin Küçük Adımları Artık Elinizde

​​​​​​​​​​​​NN Hayat ve Emeklilik, 18 yaş altı Bireysel Emeklilik Planı ile çocukların hayata güvenle adım atmasına destek oluyor. 


18 Nisan 2023 ile 23 Mayıs 2023 tarihleri arasında 18 yaş altı çocuklara yapılan bireysel emeklilik sözleşmelerine, ilk katkı payı ödemesi kadar ek katkı payı tutarı NN Hayat ve Emeklilik tarafından bir defaya mahsus olarak, üst limiti 500 TL olmak üzere yatırılıyor. 

NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.’ den kampanya süresi içinde 18 yaş altına yapılan yeni BES sözleşmelerine yatırılan ilk 1 aylık bireysel emeklilik katkı payı tutarı kadar ek katkı payı ödemesi sağlanacaktır. 18 yaş altındaki çocuğuna ebeveynler veya yasal temsilci olarak atanan vasiler tarafından yeni yapılan bireysel emeklilik sözleşmeleri kampanyaya (18 yaş altı Bireysel Emeklilik Sistemi için katılımcı teklif tarihi itibarı ile 18 yaşını doldurmamış olmalıdır) katılabilir. 

Kampanyaya;​

İlgili tarihler arasında tüm NN Hayat ve Emeklilik Acenteleri ve ING Bank şubelerinden 18 yaş altı BES sözleşmesi yaparak katılabilirsiniz.

“NN Senin Mobilin” uygulaması ile de 18 yaş altı çocuklarınızın BES işlemlerini daha hızlı ve kolay gerçekleştirilebilirsiniz. Uygulamamızı henüz indirmediyseniz uygulama marketleri üzerinden NN Senin Mobilin’i indirebilirsiniz.  

Kampanya Koşulları: Dikkat edilmesi gereken noktalar!

1- Kampanya 18 Nisan 2023 ile 23 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

2- Her katılımcı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilecektir. 

3- Kampanya sadece NN’de 18 yaş altı BES için yapılan yeni sözleşmelere yönelik düzenlenmektedir. 

4- Cayma süresi (60 gün) sonrasında ve yatırılan ilk katkı payı  tutarı kadar ek katkı payı, üst sınırı 500 TL olmak koşuluyla, 18 yaş altı BES sözleşmenize  aktarılacaktır. 

5- Ek katkı payı yatırılmaya hak kazanan sözleşmelerin cayma süresi içerisinde de tahsilatlı olması  gerekmektedir.

6- Kredi kartı ile yapılan tahsilatlarda ilgili ödeme tutarı için valör süresi beklenecektir.

7- Kredi kartı dışındaki tahsilatlarda ödeme tutarlarının kampanya tarihleri içerisinde sözleşmelere intikal etmesi gerekmektedir. Otomatik ödeme talimatı için anlaşmalı kurumlarımız ING Bank, Anadolubank ve ​​​​Vakıfbank’tır. Nakit tahsilat kabul edilmemektedir.

8- Ek katkı payının aktarılacağı tarihte sözleşmenin yürürlükte olması gerekmektedir, kampanya kapsamındaki ek katkı ödemeleri 1 Ağustos - 31 Ağustos tarihleri arasında ilgili sözleşmelere aktarılacaktır.

9- İlgili katılımcı için kampanya öncesine ait mevcut başka bir sözleşmesi var ise; kampanya tarihleri içerisinde yeni yapılan 18 yaş altı BES sözleşmesine ek katkı payı yatırılacaktır.
Örneğin; mevcutta 5 Ekim 2022 tarihli 18 yaş altı BES sözleşmesi bulunan bir kişiye 23 Nisan 2023 tarihindeki (kampanya döneminde) başka bir 18 yaş altı BES Sözleşme tanzim edilmiştir. Müşterinin önceki 5 Ekim 2022 tarihli sözleşmesine kampanya dönemi içinde herhangi bir katkı payı  ödemesi yapılmayacaktır. 23 Nisan 2023  tarihli yeni yapılan sözleşme kampanyaya dâhil olacak olup, aynı katılımcı için birden fazla sözleşme tanzim edilmesi durumunda yalnızca 1 sözleşmeye 500 TL ek katkı payı ödemesi yapılacaktır.
 
10- NN Hayat ve Emeklilik A.Ş’nin kampanya koşullarında değişiklik yapılmasına yönelik hakkı saklıdır.

11- Kazanılan ek fayda devredilemez, ertelenemez.

12- Kazanılan ek fayda nakde çevrilemez.


18 yaş altı BES kampanyası ek fayda bilgilendirme metnine ulaşmak için tıkla​yın.

18 Yaş Altı BES Kampanyası ile Büyük Hayallerin Küçük Adımları Artık Elinizde. İzlemek için tıkla​yın.


 


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç