Bakanlık ve Bağlı Kuruluşların Çalışanlarına Özel Desteğin Bizden

BB_TSS BB_TSS"Bakanlık Çalışanları'na Özel Desteğin Bizden" ürününü online satın almak için hemen tıkla!     Satın Al

Bakanlık ve Bağlı Kuruluşların Çalışanlarına Özel Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası özelinde merak edilenler;

Öne çıkan noktalar

√ Sigorta süresi 1 yıldır.

√ Doktor muayene sayısı yılda 8 muayenedir.

√ Türkiye genelinde 576* sağlık kuruluşu ile SGK anlaşmalı sağlık kuruluşlarında hizmet alma kolaylığı!

√ Prim ödemenizi peşin veya 3 ya da 6 eşit taksitle yapabilirsiniz.

Güncel network bilgisi için tıklayın.

Sigortanın teminatları nelerdir?

√ Yatarak ve Ayakta Tedavi teminatı

BB_TSS

* Anlaşmalı Kurum bulunmayan illerde Yatarak Tedavi 20.000 TL limit dahilinde ve işlem başına maksimum 4 SUT bedeli olarak ödenir.
** Acil Müdahaleler Teminatı anlaşmalı kurumlarda geçerlidir.
*** Evde Bakım teminatı yıllık 30.000 TL limitli ve 90 günle sınırlıdır.
**** Anlaşmalı Kurum bulunmayan illerde Ayakta Tedavi 2.000 TL limit dahilinde ve işlem başına maksimum 4 SUT bedeli olarak ödenir.
***** Ayakta tedavilerde SGK anlaşmalı kurumlarda 15 TL doktor muayene ücreti katkı payı ödemesi vardır.
**** Fizik Tedavi Teminatı yıllık 2.000 TL'ye kadar limitli ve 30 seansla sınırlıdır. Anlaşmalı Kurum bulunmayan illerde işlem başına 4 SUT bedeli kadar ve poliçenizde belirtilen limit dahilinde ödenir.
Annelikle ilgili tüm harcamalar, poliçe teminatı kapsamı dışındadır.


Aile üyelerinin poliçe başlangıç tarihinden sonra dahil edilmesi ilk iki ay içinde mümkündür. Bunun dışında sadece evlilik, yeni doğum ya da evlat edinme olması koşulu ile ve evlilik, doğum ya da evlat edinmeden sonra ancak ilk iki ay içerisinde aile cüzdanı ve/veya doğum belgesi, evlat edinme belgelerinin iletilmesi sureti ile aile poliçesine dahil edilmesi mümkündür. Aksi takdirde bir sonraki yıl poliçeye dahil edilir. Primler her bir birey için ayrı hesaplanır.

Anlaşmalı Kurumlar

Güncel network bilgisi için tıklayın.*

* Hastane sayısı değişkenlik gösterebilir.Ürün ile ilgili detaylı bilgi için 0850 305 37 75 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık merkezlerinde hizmet anında sorularınız, teminat limitleriniz için 0212 700 17 86 numaralı telefondan 7/24 destek alabilirsiniz.

Kredi kartı değişikliği işlemleriniz için web sitemizden Sigorta Ödeme Bilgileri Formu'nu doldurup saglikoperasyon@nnhayatemeklilik.com.tr adresine gönderebilirsiniz veya hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 1 666 numarayı arayabilirsiniz.

Başka bir sigorta şirketinde bulunan poliçeniz ile ilgili geçiş talebiniz olduğunda saglikoperasyon@nnhayatemeklilik.com.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç