Mobil Şube cepte, Apple TV ve PS 4 evde!

​​​​​​​​​​​​​​​1-30 Haziran 2015 tarihleri arasında NN Hayat ve Emeklilik Mobil Şube'ye giriş yapan 4 kişiye Apple TV, 1 kişiye PlayStation 4 hediye!

Mobil Şube, AppStore, Google Play ve Windows Phone Store'da!​

NN Hayat ve Emeklilik Mobil Şube'yi Apple, Android ve Windows Mobile işletim sistemine sahip tablet veya cep telefonunuza indirebilirsiniz.​​

​​googleplay.png appstore.png  windowsstore.png

​​          

Mobil Şube Uygulamamızla ilgili videoyu izlemek için tıklayın​.

​ ​

Kampanya Kuralları

Kampanya 01.06.2015 (Saat 00:01) – 30.06.2015 (Saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında NN Hayat ve Emeklilik Mobil Şubesi’ne T.C. kimlik numarası ve NN Hayat ve Emeklilik sisteminde kayıtlı cep telefonu numaraları ile giriş yapan, NN Hayat ve Emeklilik gerçek müşterileri çekilişe hak kazanacaktır.
NN Hayat ve Emeklilik Mobil Şubesi’ni henüz indirmemiş müşteriler, iPhone/iPad  kullanıcıları için Appstore’dan, Android işletim sistemini destekleyen cihazlar için Google Play marketinden ve Windows Phone 8 sistemini destekleyen telefonlar için Windows Phone Mağazası’ndan uygulamayı ücretsiz indirerek ve yine T.C. kimlik numaraları ve NN Hayat ve Emeklilik sisteminde kayıtlı cep telefonu numaraları ile giriş yaparak kampanyaya katılabilirler.
1 kişiye sadece tek bir çekiliş hakkı verilecektir. 
Kampanyaya katılımlarda, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. kayıtlarındaki bilgiler esas alınacaktır, bu bilgilerin doğruluğundan müşterinin kendisi sorumludur. 
Çekilişte 4 kişi Apple TV, 1 kişi Sony Playstation 4 500 GB Oyun Konsolu ikramiyesi kazanacaktır. 
Bu çekilişe 18 yaşından küçükler, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. personeli ve Hedef Tanıtım çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. 
KDV ve ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 
Postada meydana gelen gecikmelerden NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. sorumlu tutulamaz.Bu kampanya NN Hayat ve Emeklilik  A.Ş. adına MPİ’nin 18.05.2015 tarih ve 52739871-255.01.02/1554-3695 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 01.06.2015 SAAT: 00:01 –30.06.2015 SAAT: 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, NN Hayat ve Emeklilik Mobil Şubesi’nin kullanımını artırmak amacıyla, NN Hayat ve Emeklilik Mobil Şubesi’ne müşteri numarası tanımlı T.C. kimlik numarası ve NN Hayat ve Emeklilik sisteminde kayıtlı cep telefonu numaraları ile giriş yapan müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. NN Hayat ve Emeklilik Mobil Şubesi’ni henüz indirmemiş müşteriler, iPhone/iPad  kullanıcıları için Appstore’dan, Android işletim sistemini destekleyen cihazlar için Google Play marketinden ve Windows Phone 8 sistemini destekleyen telefonlar için Windows Phone Mağazası’ndan uygulamayı ücretsiz indirerek ve yine müşteri numarası tanımlı T.C. kimlik numaraları ve NN Hayat ve Emeklilik sisteminde kayıtlı cep telefonu numaraları ile giriş yaparak kampanyaya katılabilirler. (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.) Talihliler, 06.07.2015 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Şişli / İstanbul (Toplantı  Salonu) adresinde saat 11:00 ’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 1 kişi Playstation 4 500 GB Oyun Konsolu, 4 kişi Apple Tv ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 08.07.2015 tarihli Birgün gazetesinde duyurulacaktır. Kampanya sadece NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. müşterilerine yöneliktir. Kampanyaya mobil uygulama üzerinden katılım ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. çalışanları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir.İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.​


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç