Emeklilik Gelir Planları

​​​​​​​​Emeklilik Gelir Planlarımızla emekliliğiniz dilediğiniz gibi olsun!

NN Hayat ve Emeklilik'in sunduğu Emeklilik Gelir Planları sayesinde birikimleriniz emekli olduktan sonra değer kazanacak. Sizin için özenle seçilen planla emekliliğiniz tıpkı hayallerinizdeki gibi olacak.  İyi planlanmış bir emeklilik programıyla hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız. Emeklilik Gelir Planları'yla Bireysel Emeklilik Sistemi'nden emekli olmaya hak kazandıktan sonra birikimlerinizi tercih edeceğiniz fonlarda değerlendirebilirsiniz.

Net Emeklilik veya Esnek Emeklilik Gelir Planları'ndan birini seçerek düzenli olarak geri ödemelerinizi alırken kalan birikimleriniz de vergiden muaf şekilde fonlarda değerlendirilmeye devam eder, siz de huzurlu ve rahat bir emeklilik dönemi geçirirsiniz.

NET EMEKLİLİK GELİR PLANI

​Net Emeklilik Gelir Planı'nı seçtiğinizde geri ödeme tutarları sizin beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda NN Hayat ve Emeklilik tarafından belirlenir.

ESNEK EMEKLİLİK GELİR PLANI

Esnek Emeklilik Gelir Planı'nı seçmeniz durumunda dilediğiniz sürede veya dilediğiniz tutarda geri ödeme alabilirsiniz. Ödeme tutarı veya süresini ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyebilirsiniz.

NET EMEKLİLİK VE ESNEK EMEKLİLİK GELİR PLANLARININ ORTAK ÖZELLİKLERİ:

​​​* Düzenli geri ödemelerinizi tercihiniz doğrultusunda aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık olarak alabilirsiniz.
 
* Geri ödemelerinizi sözleşme yıl dönümlerinde yıllık yurt içi üretici fiyat endeksi artışı oranı doğrultusunda artırabilirsiniz.
 
* Düzenli geri ödemelere ara verebilirsiniz ve tekrar ihtiyaç duymanız durumunda geri ödeme almaya devam edebilirsiniz.
 
* Yılda 12 kez fon dağılımınızı değiştirebilirsiniz.
 
* Birden fazla bireysel emeklilik sözleşmesine sahipseniz ve sözleşmelerinizden birinden emeklilik hakkı kazandıysanız sahip olduğunuz diğer sözleşmelerinizi de Emeklilik Gelir Planı'nızda birleştirebilirsiniz. Bu durumda sahip olduğunuz tüm sözleşmelerden emeklilik hakkı kazanmış olursunuz. Birden fazla sözleşmenin olması durumunda tüm hesapların birleştirilerek emeklilik hakkı kullanılabildiği gibi tercih edilen hesapların birleştirilmesi suretiyle de emeklilik hakkını kullanabilirsiniz. 
 
* Birikimler, vefat durumunda varsa lehtar/lehtarlara veya kanuni varislere, maluliyet durumunda ise plan sahibine ödenir.

İLGİLİ FORMLAR: 


​ ​​​

Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç