Seyahat

Havaalanı transferi

10 havaalanında VIP Plus pakete yılda 1* kez özel şoförlü transfer

Özel şoförlü havaalanı transferi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Muğla-Bodrum, Muğla-Dalaman, Gaziantep, Trabzon havalimanlarında  yılda 1* kez ücretsiz olarak sağlanır.

Koşullar;

 • Havaalanı transfer hizmeti için transfer saatinden 48 saat öncesinden, bayram resmi tatil vb. dönemlerinde ise transfer saatinden 72 saat öncesinden hafta içi mesai saatleri içerisinde (09.00 – 17.00) 0850 215 68 02'den randevu almanız gerekmektedir.
 • Bayram, resmi tatil ya da yılbaşı haftası gibi yoğunluğun olduğu dönemlerde havaalanı transfer hizmeti, anlaşmalı transfer şirketlerinin yoğunluk durumuna göre eğer mümkünse rezervasyon oluşturulur. 1.1.2023 itibarıyla kullanılacak havaalanı transferi için lütfen  0850 215 68 02 numaralı çağrı merkezini aramanızı rica ederiz.
 • Rezervasyon iptal bildirimi 24 saat öncesinden yapılmalıdır.
 • Transfer bildirim saatine uyulmayan durumlarda en fazla 30 dakika bekleme yapılacaktır.
 • Hizmetimizden sizinle birlikte en fazla 4 kişi olarak faydalanabilirsiniz.
 • Emeklilik Gelir Planına sahip katılımcıları havaalanı transfer hizmetine dahil değildir.

*Bireysel Emeklilik Sözleşmelerinizin Toplam Birikim Tutarı 800.000TL ve üzeri olması halinde yılda 2 kez ücretsiz havaalanı transfer hizmeti hakkı sunulmaktadır.

Ücretsiz havaalanı transferi listesi için tıklayın.
İndirimli havaalanı transferi listesi için tıklayın.

Araç kiralama

Araç kiralama hizmeti tüm paketlerde sunulmaktadır. Kiralama için 48 saat öncesinde 0850 215 68 02 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir.

Minimum kiralama süresi 24 saat olup, kiralamalarda mutlaka kredi kartı talep edilmektedir. Kiralama hizmetinde hizmet noktasının belirlediği koşullar geçerli olacaktır.

Otel indirimleri

Online platform üzerinden en uygun fiyatlandırmayı bulup sizin ve ailenizin indirimden yararlanması sağlanır. Otel indirim  hizmeti tüm paketlerde sunulur. 48 saat öncesinde 0850 215 68 02 numaralı çağrı merkezini arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Tüm seyahat hizmetleri (uçak, araç kiralama v.b)

Türkiye içinde gerçekleşecek seyahatlerde uçak, konaklama , araç kiralama gibi hizmetler için bilgilendirme indirimli olarak verilecektir.

Özel Seyahat danışmanı

Seyahat danışmanlık hizmeti kapsamında seyahat acenteleri, turizm ofisleri, turist rehberleri, büyükelçilik ve konsolosluklar, vize ve pasaport işlemleri ile ilgili bilgi indirimli olarak verilecektir.

Akaryakıt indirimi

Aytemiz istasyonlarında üzerinden katkılı kurşunsuz benzin, optimum motorin ve motorin ürünlerinde %2 oranında indirim uygulanacaktır. Oranlar ile ilgili Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. değişiklik hakkına sahiptir. *AYTEMİZ’in anlaşmalı istasyonlarından yapacağınız ürün alımlarında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na (EPDK) bildirdiği fiyatlar üzerinden katkılı kurşunsuz benzin, optimum motorin ve motorin ürünlerinde %2 oranında indirimden yararlanılacaktır.  Bayilerin rekabet koşulları uyarınca kısa dönemlerde uyguladıkları indirimli fiyatların AYTEMİZ indiriminden daha yüksek oranda olması halinde, bayinin uyguladığı indirim oranı (fiyat) uygulanacaktır.  Çiftçilere özel verilen tarım kart ve benzeri özelliklere sahip kartlarda, tarım ile ilgili yaptıkları alışverişlerde uzun aylara varan faizsiz ödemesiz vadeli alışveriş imkanı sunulmaktadır. Bu sebeple bu tip özelliklere sahip kartlarla akaryakıt alışverişine indirim uygulanmayacaktır.
Akıllı cep telefonu olmayan sigortalılar indirim hakkından faydalanamayacaklar. Pompada indirimli fiyattan alışveriş yapabilmek için akaryakıt ödemelerini VAYY uygulaması üzerinden yapmaları gereklidir.

Araç check up

Hizmet ağı içinde yer alan anlaşmalı kurumlarda, Lastik ve Jant Kontrolleri, Motor Bölmesi Kontrolleri, Elektrik Fonksiyonları Kontrolleri ve diğer kontrolleri kapsayan 52 nokta  Araç Check up hizmeti, kurum cari fiyat tarifesi üzerinden indirimli olarak verilmektedir. Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerin müşteri hizmetlerini araması ve bilgi alması gerekmektedir.

Lastik saklama

Hizmet ağı içinde yer alan anlaşmalı kurumlarda, kurum cari fiyat listesi üzerinden Lastik Saklama hizmeti indirimli olarak verilmektedir. Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerimizin müşteri hizmetlerini  araması ve bilgi alması gerekmektedir.

Araç yıkama

Hizmet ağı içinde yer alan anlaşmalı kurumlarda, kurum cari fiyat listesi üzerinden Araç yıkama hizmeti indirimli olarak verilmektedir. Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerimizin müşteri hizmetlerini araması ve bilgi alması gerekmektedir.

Detaylı bilgi almak için tıklayın

 • - Hizmetler Net&Risk A.Ş. tarafından sağlanır.

 • - Hizmetlerden sadece katılımcıların kendileri faydalanabilir.

 • - NN Hayat ve Emeklilik A.Ş., katılımcılara sunacağı hizmetlerin adedini, kapsamını veya tedarikçisini / tedarikçilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 • - Katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak hizmetlerde hizmet maliyeti NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından, indirimli olarak sunulacak hizmetlerde ise hizmet maliyeti katılımcı tarafından karşılanacaktır.

 • - Katılımcıların hizmetlerden yararlanabilmesi için Net&Risk A.Ş.'ye ait 0850 215 68 02 çağrı merkezi hattını aramaları ve ad-soyad ve müşteri numaralarını iletmeleri gerekmektedir.

 • - Katılımcının hizmetlerden yararlanabilmesi için NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'de yürürlükte en az 1 adet bireysel emeklilik sözleşmesinin olması gerekmektedir.

 • - Hizmetlerden; 01.01.2024 itibarıyla yürürlükte sözleşmesi / poliçesi olan mevcut katılımcıların yanı sıra 01.01.2024 – 31.12.2024 tarihleri arasında sözleşmesi / poliçesi yürürlüğe giren yeni katılımcılar da yararlanabilecektir. Hizmetler 31.12.2024 tarihine kadar sunulmaya devam edecektir.

 • - Katılımcıların hizmetleri hak etme durumları, her ayın ilk haftası kontrol edilecek ve gerekli güncellemeler yapılacaktır. Her katılımcı, ilgili ay itibarıyla hak kazandığı hizmetlerden 1 ay boyunca yararlanabilecektir.

 • - Hizmetler, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'ye gelen aktarım ve şirket içi plan değişikliği durumlarında da geçerlidir.

 • - NN Hayat ve Emeklilik müşterilere sunduğu sadakat programını iptal etme veya içeriğini değiştirme hakkına sahiptir.


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç