Ayrıcalık ve avantajlardan nasıl faydalanabilirim?

​"Önce Sen" Dünyası'na dahil olabilmen için;

  • Ödemelerini düzenli olarak yaptığın bir bireysel emeklilik sözleşmenin veya İyi Yaşa Hayat Sigortası poliçenin olması ya da bireysel emeklilik sözleşmesinin yanında ilk yıldan sonra devam ettirdiğin Tehlikeli Hastalıklar Hayat Sigortası veya İstediğin Hayat Sigortası poliçenin olması  gerekmektedir.
Seni, "Önce Sen" Dünyası'na ya bireysel emeklilik sözleşmelerinin toplam birikim tutarı ya da yıllık toplam katkı payı tutarına göre dahil ediyoruz. Tabloda hangi pakete uygun olduğunu belirleyebilirsin. Bu tabloya göre hangisinde yüksek paketteysen sana o paketin avantajlarını sunuyoruz.

​PaketBireysel Emeklilik Sözleşmelerinin Toplam Birikim Tutarı
​VIP Plus

250.000 TL ve üzeri

​VIP

80.000 TL - 250.000 TL *

​​Standart​
20.000 TL - 80.000 TL'ye kadar

 veya

​​Paket​​Yıllık Toplam Katkı Payı Tutarın
​VIP Plus

54.000 TL ve üzeri

​VIP

18.000 TL - 54.000 TL

​Standart

9.000 TL - 18.000 TL

* İlk yıl için 1.200 TL ve üzeri yıllık primli İyi Yaşa Hayat Sigortası sahipliği veya bireysel emeklilik sahipliği yanında hayat sigortalarında ilk yıldan sonraki yenilemelerde 1.200 TL ve üzeri yıllık primli Tehlikeli Hastalıklar Sigortası** sahipliği veya hayat sigortalarında ilk yıldan sonraki yenilemelerde 1.200 TL ve üzeri İstediğin Hayat Sigortası sahipliği aranmaktadır.

** Tehlikeli Hastalıklar Sigortası; Hayata Tutun, Hastalıkta Sağlıkta, Sağlıklı Yaşa, Hayat Sarıl Tam Koruma, Hayat Sarıl Tam Koruma Yıllık Hayat Sigortası ürünlerini kapsamaktadır​.


Dahil olacağın paket;

  • Bireysel emeklilik sözleşmelerinin toplam birikim tutarına göre belirleniyorsa açık vadenin olup olmamasına bakılmamaktadır.
  • Yıllık toplam katkı payı tutarına göre belirlenip katkı payını aylık ödüyorsan, yıllık 9.000 TL ve üzeri katkı payına ilişkin son 12 ayda en fazla 2, 9.000 TL altındaki yıllık katkı payı ödemelerinde ise son 12 ayda en fazla 6 açık vaden olmalıdır. Katkı payını; 3 aylık, 6 aylık veya yıllık ödüyorsan tüm vadelerin kapalı olmalıdır.
  • Dahil olacağın paketi yukarıdaki hesaplamalar doğrultusunda her ayın ilk haftası güncelleyeceğiz. İlgili ay itibarıyla hak kazandığın hizmetlerden 1 ay boyunca yararlanabileceksin.
  • Sadece İyi Yaşa Hayat Sigortası’na sahipsen Standart Paket'ten faydalanabilirsin.
  • İşveren katkılı sözleşmeler, hesaplamada dikkate alınmayacak olup, gruba bağlı bireysel sözleşmelerine ilişkin tutarlar hesaplamalara dahildir.
  • Dahil olacağın paketin, sadece katılımcısı olduğun sözleşmelere göre değil, ödeyen olduğun sözleşmelere göre hesaplanır.

Bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için 0850 480 9797’yi ara, “Önce Sen” Dünyası’nın ayrıcalıklarını kullanmaya hemen başla.

"Önce Sen" Dünyası logo"Önce Sen" Dünyası iletişim

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç