JV'lerimiz

​Kelime anlamı “ortak girişim” olan JV (Joint Venture), global bilgi birikimimizin lokal uzmanlıkla birleştirildiği, sektördeki tüm ürünleri satabildiğimiz, kar ve kalite odaklı %50 acente ortaklığı projesidir. JV’lerimiz 200 personeli ile 14 farklı ilde 50.000 müşteriye hizmet vererek 1 milyar fon büyüklüğünü geçen anonim şirketler bütünüdür.

Sigorta Ofisi Plus 

Sigorta Ofisi Plus Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (“Sigorta Ofisi Plus”), Türkiye’de Hazine Müsteşarlığı iznine tabi olarak bir sigorta şirketi ile ortaklık ilişkisi kurularak oluşturulmuş dağıtım kanalı olma özelliği taşıyan ilk acentedir. Sigorta Ofisi Plus yapısına 2018 yılında %50 payla Osman Çolak dahil olmuştur. Sigorta Ofisi Plus’ın Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Başkanı görevlerini de üstlenen Osman Çolak, sigortacılık sektöründe uzun yıllar üst düzey yönetici pozisyonlarında yer almıştır.Ünlem Sigorta  

Ünlem Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (“Ünlem Sigorta A.Ş.”), 2013 yılında NN Hayat ve Emeklilik ile yarı ortaklık payda yapısı bulunacak şekilde kurulmuştur. Kendi kurduğu online eğitim ve aktivite yönetimi sistemleri gibi sektörde birçok ilke imza atan ve Türkiye’deki en büyük direk satış gücüne sahip acentelerinden birini kuran diğer ortak payda sahibi Gökhan Uçar, hâlâ Ünlem Sigorta A.Ş’nin Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı’dır.


Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç