Soru ve Cevap

​​​​​​​​NN Hayat ve Emeklilik’te çalışmak için nasıl başvuru yapabilirim?

Kariyer.net üzerinden tüm güncel ilanlarımızı görüntüleyebilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

​NN Hayat ve Emeklilik nasıl bir şirkettir?

NN Hayat ve Emeklilik, ağırlıklı Avrupa'da olmak üzere 18 ülkede güçlü varlığa ve 175 yıllık köklü bir mirasa sahip sigorta ve varlık yönetimi şirketi NN Group'un bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Şirketin Türkiye’deki tarihçesi, 4 Aralık 2008 tarihinde ING Grubu’nun OYAK Emeklilik’in %100 hissesini satın almasıyla başlamıştır. ING Grubu’nun bankacılık, sigortacılık ve yatırım yönetimi faaliyetlerini ayırma kararı alması sonucunda, şirket, 2015 yılı itibarıyla NN Hayat ve Emeklilik adıyla faaliyetleri sürdürmektedir.

​NN Hayat ve Emeklilik çalışanın gelişiminde ne gibi imkanlar sağlar?

​Eğitim: NN Hayat ve Emeklilik olarak biz, her çalışanımıza gerek kişisel gelişimlerini destekleyen gerekse mesleki gelişimlerini tamamlayıcı nitelikte geniş bir yelpazeden oluşan eğitimler sunarız. Bu eğitimlerin her biri konusunda uzman kişi veya kuruluşlar tarafından verilmektedir. Çalışanlarımızın kişisel gelişim planları doğrultusunda eğitim ihtiyaçlarını analiz eder ve ortaya çıkan ihtiyaç doğrultusunda her çalışanımız için eğitim planı hazırlarız.

Rotasyon: ​Şirketimizde departmanlar arası rotasyon sistemi çalışanlarımıza kariyer hedefleri doğrultusunda farklı deneyimler edinebileceği imkanlar sunmaktadır. Bu aynı zamanda onların deneyimlerini zenginleştirerek geleceğin liderleri olarak hazırlanmalarını sağlamaktadır.

Bölgesel Toplantılar ve Projeler: Global bir şirket olmanın getirdiği avantajlardan biri olarak şirket çalışanlarımız bölgesel toplantılara ve projelere katılarak vizyonlarını genişletme imkanına sahip olmaktadırlar.

Evden çalışma ve esnek saatler: Belli departmanlar dışındaki çalışanlarımıza haftada bir gün evden çalışma ve tüm iş günleri de esnek saatlerle çalışma imkanı sunmamız, onların iş-özel hayat dengelerini korumalarına destek vermektedir.

​NN Hayat ve Emeklilik bünyesinde hangi şehirlerde çalışma imkanım vardır?​

Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan şirketimizin satış kadrosunun görev aldığı Ankara, İzmir, Samsun, Adana, Antalya ve Bursa’da irtibat ofisleri mevcuttur. Bu yapıya bağlı olarak ayrıca Diyarbakır, Gaziantep ve Sivas’ta da NN Hayat ve Emeklilik ailesine bağlı olarak çalışma imkanınız bulunmaktadır.

​Personel için işe alımlarda aradığınız genel özellikler nelerdir? (Medeni durumu, öğrenim durumu, varsa üniversite tercihi, yabancı dil, askerlik durumu, yaş sınırlaması, PC kullanım vb.)

NN Hayat ve Emeklilik şirket yapısı itibariyle kendi gelişimine önem veren her üniversite mevzunu için açık ve esnek bir profil yapısına sahiptir. Öğrenim süresince üstün performans ve başarı gösteren kişilere bu gelişime açık yapıya uyum sağlayacağı düşünülerek öncelik verilmektedir. Yabancı dil, global bir şirket olmamız nedeniyle ayrıca önem taşımaktadır. NN Hayat ve Emeklilik olarak biz, farklılıklarımızı kucaklayan, bunlara saygı duyan ve bunlardan fayda sağlayan, kapsamlı bir kültür yaratan bir şirketiz.

Sorularınız için ik@nnhayatemeklilik.com.tr​

Hesaplama Araçları

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama

Hesaplamaya Başla

Eğitimmatik

Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç