Soru ve Cevap

​​​​​​​​NN Hayat ve Emeklilik’te çalışmak için nasıl başvuru yapabilirim?

Kariyer.net üzerinden tüm güncel ilanlarımızı görüntüleyebilir veya Insan.Kaynaklari@nnhayatemeklilik.com.tr​ adresimize özgeçmişinizi göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

​NN Hayat ve Emeklilik nasıl bir şirkettir?

NN Hayat ve Emeklilik insanların en değerli varlıklarını korumalarına yardımcı olmak için var olan, bu amacı yerine getirebilmek için, çalışmalarını üç temel değere dayandıran bir şirkettir.
Önemseriz, şeffafız ve sözümüzü tutarız. Bu değerler bize rehberlik eder, birleştirir ve ilham verirler.
NN olarak, hepimiz değerlerimize uygun şekilde yaşamakla sorumlu ve yükümlüyüz.
Değerlerimiz, davranışlarımız için bir standart belirler, kararlarımıza yön verir ve uzun vadeli değer yaratmamıza yardımcı olur. Müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımız için yaptığımız işin doğru olup olmadığını sürekli olarak kendimize sormamız için ilham verir.

Fikirlerin, yeteneklerin ve kişiliğin bizim için önemli ve aslında NN’in başarısının sırrı da bu. Bu nedenle, gelişimine yatırımda bulunman için seni teşvik ediyor ve aynı zamanda destekliyoruz.

​NN Hayat ve Emeklilik çalışanın gelişiminde ne gibi imkanlar sağlar?

​Eğitim: NN Hayat ve Emeklilik olarak biz, her çalışanımıza gerek kişisel gelişimlerini destekleyen gerekse mesleki gelişimlerini tamamlayıcı nitelikte geniş bir yelpazeden oluşan eğitimler sunarız. Bu eğitimlerin her biri konusunda uzman kişi veya kuruluşlar tarafından verilmektedir. Çalışanlarımızın kişisel gelişim planları doğrultusunda eğitim ihtiyaçlarını analiz eder ve ortaya çıkan ihtiyaç doğrultusunda her çalışanımız için eğitim planı hazırlarız.

Rotasyon: ​Şirketimizde departmanlar arası rotasyon sistemi çalışanlarımıza kariyer hedefleri doğrultusunda farklı deneyimler edinebileceği imkanlar sunmaktadır. Bu aynı zamanda onların deneyimlerini zenginleştirerek geleceğin liderleri olarak hazırlanmalarını sağlamaktadır.

Bölgesel Toplantılar ve Projeler: Global bir şirket olmanın getirdiği avantajlardan biri olarak şirket çalışanlarımız bölgesel toplantılara ve projelere katılarak vizyonlarını genişletme imkanına sahip olmaktadırlar.

Evden çalışma ve esnek saatler: Belli departmanlar dışındaki çalışanlarımıza haftada bir gün evden çalışma ve tüm iş günleri de esnek saatlerle çalışma imkanı sunmamız, onların iş-özel hayat dengelerini korumalarına destek vermektedir.

​NN Hayat ve Emeklilik bünyesinde hangi şehirlerde çalışma imkanım vardır?​

Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan şirketimizin satış kadrosunun görev aldığı Ankara, İzmir, Samsun, Adana, Antalya ve Bursa’da irtibat ofisleri mevcuttur. Bu yapıya bağlı olarak ayrıca Diyarbakır, Gaziantep ve Sivas’ta da NN Hayat ve Emeklilik ailesine bağlı olarak çalışma imkanınız bulunmaktadır.


Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç