Sıkça Sorulan Sorular

e-NN nedir?

e-NN, mevcut ve potansiyel müşterilerimizin zaman ve ihtiyaçlarını önemseyerek oluşturduğumuz; hızlı, kolay ve güvenilir satın alma deneyimi sunduğumuz bir online satış platformu.

Online satış platformumuz e-NN üzerinde sana sunduğumuz paketler arasından ihtiyacına yönelik sigorta ürününü belirleyebilir, 4 adımda hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsin.


Neden e-NN?

Çünkü online satış platformumuz e-NN ile mevcut ve potansiyel müşterilerimize hızlı, kolay ve güvenilir bir satın alma deneyimi sunuyoruz.       “Hızlı” çünkü poliçeni dilediğin anda ve zaman kaybetmeden oluşturabiliyorsun. “Kolay” çünkü internet bağlantısı kurabildiğin herhangi bir yerden tek tıkla e-NN’e ulaşabiliyor ve poliçeni sadece 4 adımda oluşturabiliyorsun. “Güvenilir” çünkü 3D Secure ödeme sistemi gibi ulusal güvenlik sistemleriyle hizmet veriyoruz.


e-NN nasıl kullanılır?

www.nnhayatemeklilik.com.tr/e-nn adresinden online satış platformumuz e-NN’e ulaşabilir, “şimdi satın al” butonuna tıklayarak satın almak istediğin ürüne dakikalar içinde sahip olabilirsin. 4 basit adımdan oluşan hızlı, kolay ve güvenilir satın alma sürecimiz şöyle işliyor: Önce satın almak istediğin ürünü ve paketi seçiyor, ardından kişisel bilgilerini ve sağlığınla veya mesleğinle ilgili bilgileri dolduruyor, son aşamada ise ödeme bilgilerinin girişini yaparak 3D secure sistemi ile ödeme işlemini tamamlıyorsun. Bu arada sürece başladığın andan itibaren seçmiş olduğun ürün ve paket için ödemen gereken tutarı şeffaf bir şekilde görüntüleyebiliyorsun.


e-NN'de hangi ürünler satışa sunulmaktadır?

Gelecekte daha fazla ürünle zenginleştirmeyi hedeflediğimiz e-NN online satış platformumuz üzerinden Ucuz Atlat Ferdi Kaza Sigortası  ve   Sağlıkla Kal Yıllık Hayat Sigortası ürünlerimizi satışa sunuyoruz.


e-NN üzerinden satın alınan ürünler ne gibi ek faydalar sunmaktadır?

e-NN üzerinden alacağın Ucuz Atlat Ferdi Kaza Sigortası ve Sağlıkla Kal Yıllık Hayat Sigortası kapsamında, sahip olacağın pakete göre değişen ve poliçe süresi boyunca kullanabileceğin, Türkiye genelinde yılda bir kez ücretsiz olarak kullanılmak üzere ambulans, telefonda tıbbi danışmanlık hizmetleri, diş, göz ve mini check-up paketleri hediye ediyoruz.


Hesaplama Araçları

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama

Hesaplamaya Başla

Eğitimmatik

Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç