NN Senin Mobilin Güncellendi!

​​​​Birlikte daha dijital bir dünyanın kapılarını araladığımız NN Senin Mobilin'e eklenen özellikler ile uygulamamız artık daha kullanıcı dostu; daha dinamik. Yaptığımız güncelleme ile artık uygulama üzerinden daha fazla işlemi gerçekleştirebilecek; işlerinizi kolayca halledebileceksiniz. Peki, güncelleme ile sizi bekleyen ne gibi özellikler var?
 

  • 'İşlemler' sekmesinin altından 'ek katkı payı ödeme'si işlemlerini gerçekleştirilebilirsiniz.
  • NN Senin Mobilin üzerinden 'ödeme bilgileri değişikliği' yapabilirsiniz,
  • 'Açık vade ödeme işlemleri' kolayca tamamlayabilirsiniz.
  • Uygulama üzerinden bulunan 'dekont görüntüleme' sayfasından Bireysel Emeklilik sözleşmesi ve ​hayat poliçeleri görüntüleyip; e-posta yönlendirmesi yapabilirsiniz.
  • Mobil uygulama detaylar sekmesinde yer alan 'ödeme detayım' alanı üzerinden BES ve hayat sözleşmelerin için tüm vadeler, ödenmemiş vadeler ve gelecek vadeler filtrelerinde bulunan ödenmemiş veya kısmi ödeme yapılmış olan vadelerine tıklanarak ödenmemiş tutarları ödeyebilirsiniz.

 İşte karşında yeni eklenen özellikleriyle birlikte NN Senin Mobilin. Eğer NN Senin Mobilin'i hala indirmediyseniz indirerek; hayatınızı kolaylaştıracak yeni özellikleri keşfetmek için ise uygulamayı güncelleyin!

​​googleplay.png appstore.png  Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç