NN Hayat ve Emeklilik’ten Kağıtsız ‘Hayat’ Dönemi

NN Hayat ve Emeklilik olarak, doğayı koruma ve doğal kaynakların tüketimini azaltma hedefiyle Bireysel Emeklilik Sistemi başta olmak üzere, Hayat Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası işlemlerinin tümünde kağıt kullanımı kaldırdık. Müşteri deneyimi ve dijitalleşme verimliliğine odaklanarak, zaman tasarrufuna katkı sunmanın yanı sıra yılda ortalama 250 ağacın yok olmasını da engelliyoruz.

İlk olarak 2018’de gerçekleştirdiğimiz ‘Kağıtsız BES’ projesi ile sektöre öncülük ederek Bireysel Emeklilik Sistemi’ne yönelik tüm işlemleri dijital ortama taşıdık. Bilgi teknolojilerinden etkin biçimde yararlanarak, operasyonlarımızda kağıtsız dönemi hayata geçirerek ve dijitalleşmede önemli bir adım atarak sektörde bu alanda fark yaratıp, bugüne kadar 500 ağacı doğaya kazandırdık. BES, Hayat Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası dahil tüm işlemlerde kağıt kullanımını sonlandırma kararı aldık. BES, Hayat Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası dahil tüm işlemler, sadece 1 SMS onayı ile tamamlanıyor. Ardından poliçenin anlık olarak tanzim edilerek, hemen akabinde e-mail ve SMS ile ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Tüm işlemlerde sosyal mesafe kurallarına uyumluyuz

Dijital dönüşümün öncü şirketlerinden biri olarak sektörde ilk olma özelliği taşıyan Kağıtsız Operasyonel Süreçler programımızın bir parçası olan proje sayesinde müşterilerimizle gerçekleştirilen tüm işlemleri dijital ortama taşıyor ve kağıdı ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede, içinde bulunduğumuz sosyal mesafe ortamında müşterilerimize işlemlerini hızlı, kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirme imkanı sağlıyoruz.


Bize Ulaşın

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç