NN Hayat ve Emeklilik’ten “Diş Sağlığı Paketi” hediye!

NN Hayat ve Emeklilik, Mart ayı boyunca internet şubesine giriş yaparak iletişim bilgilerini güncelleyen müşterilerine, çekilişsiz kurasız “Diş Sağlığı Paketi” hediye ediyor. Kampanyadan NN Hayat ve Emeklilik müşterileri bir yıl boyunca yararlanabiliyor.  

170 yıllık sigorta tecrübesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, müşterilerinin önceliklerini anlayan, onların geleceklerini güvence altına alabilmek için ürün ve çözümler sunan NN Hayat ve Emeklilik, Mart ayı süresince www.nnhayatemeklilik.com.tr adresi üzerinden internet şubesini ziyaret ederek iletişim bilgilerini güncelleyen müşterilerine “Diş Sağlığı Paketi” armağan ediyor.

NN Hayat ve Emeklilik katılımcılarının çekilişsiz kurasız yararlanabildiği kampanya kapsamında; internet şubesindeki iletişim bilgilerini güncelleyenlere, yıllık 1 defaya mahsus olmak üzere Benefit Global Danışmanlık tarafından ücretsiz olarak diş muayenesi imkânı sunuluyor. Kampanya, diş muayenesinin yanı sıra Detertraj (diş taşı temizliği) ve Periapikal’ni (tek diş röntgen filmi) de kapsıyor.

Diş Sağlığı Paketi’nden yararlanmak için detaylı bilgi kampanya bitiminde kazanan müşterilerin İnternet Şubesinde kayıtlı olan e-mail adreslerine gönderilecektir. 
NN Hayat ve Emeklilik müşterilerinin olduğu her yerde…

NN Hayat ve Emeklilik, müşterileri için kullanıcı dostu ve son teknolojiye uygun bir şekilde yenilenen internet sitesiyle kullanıcılarına;

  • Emeklilik birikimleri ve Hayat Sigortası ürünleri ile ilgili bilgileri tek bir platform üzerinden görüntüleyebilme,
  • İleriye dönük birikim tahmini yapabilme,
  • Yatırımlarının detaylarına ve fon portföyüne kolayca ulaşılabilme ve fon dağılımı değiştirebilme,
  • Online ödeme yapabilme ve ödemelerini takip edebilme
  • Self servis hizmetler sayesinde  işlemleri kolayca yapabilme,
  • Her yerden kolayca erişim sağlayabilme
  • Ve mobil uygulama sayesinde her an, her yerden Emeklilik ve Hayat ürünleri hesapları görüntüleyebilme gibi fırsatlar sunuyor. 

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç