5 Haziran Dünya Doğa Günü'nde Doğa İçin Önce Sen


Kategori: Önce Sen
Doğa; denge demek, yaşam demek! Doğa, kendi kendinin ilacı olmak demek…


Doğa her şeyi zamana bırakabilmek demek; yeri geldiğinde kendini nadasa bırakmak, yeri geldiğinde meyvelerinin ağırlığından dallarının kırılmasına izin vermek, ya da bir önceki sene hastalandığın için bu sene meyve vermemek ve kendini toparlamak demek…

Yani, kısacası doğa şu anki koşuşturmalı ve belki de biraz hastalıklı şehir hayatımızda yaptıklarımızın ve yapabildiklerimizin tam tersi demek…

İşte biz de her geçen gün yabancılaştığımız ve uzaklaştığımız ama hala şehir hayatlarımızın bir parçası olmaya çalışan doğaya dikkat çekmek için harika bir etkinliğe imza attık. 

“Önce Sen” mottomuz ile müşterilerimize özel ayrıcalık ve avantajlarla dolu bir dünyanın kapısını aralarken, bu sefer önceliği doğaya verdik ve “Doğa İçin Önce Sen” dedik.

Sen de yarışmamıza katılıp doğaya ve geleceğe sahip çıkmak için bir adım attın.

Hepinize çok teşekkür ederiz.

Kaldırımda açmış bir menekşe, duvarların arasından başını güneşe doğru uzatmaya çalışan bir sarmaşık ya da betonların arasına sıkışıp kalmış olan doğanın bir başka yüzünün fotoğrafını çektin ve #DoğaİçinÖnceSen etiketiyle @nnturkiye Instagram hesabını da etiketleyerek hesabında paylaştın.

Paylaştın ve doğayı fark etmemize ve geleceğimizi korumamıza yardımcı oldun! 

Hem de katılan tam 3750 fotoğraftan biri oldun.

Teşekkür ederiz.

Yarışmamızda seçilen ilk 20 fotoğraf adına Ege Orman Vakfı’na 20.000 TL’lik bağış yapılacağını tekrar söylemekten mutluluk duyuyoruz. 


KAZANANLAR


@birpastabirkurabiye@mehmet_krc_krc@h.d.kilic@aysunas07_16@uzunincebiryolda@sevil.oz1@kutsal_emre@hrycngz@nagihantorun@ugur_can_ak@deniz.imre@jasminin_kadrajindan@abitkullebi@plt.ahmet@muhamedcengiz@musasoyoz@ahmetkaradogan@mavicebulut@drercanozturk@zd_akgun
Benzer İçerikler

Güvenli Bir Gelecek İçin Tüyolar

Güvenli bir gelecek için yapılması gerekenler aslında sandığın kadar zor değil.

Kariyer Basamaklarını Hızlı Tırmanmak Adına Yapman Gerekenler

Kariyer basamaklarını hızla tırmanmak adına yapman gerekenler konusunda bazı ipuçlarını senin için derledik.

Kendinizi VIP Gibi Hissettiren Anlar

Farkındalık yaşamın içine dahil olduğunda, an içinde kalmak ve yaşamın güzelliklerine tanık olmak için, fırsatları yakalamış olursunuz.

Hesaplama Araçları

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama Hesaplamaya Başla

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç