Doğa İçin Önce Sen, Senin İçin Önce Doğa


Kategori: Önce Sen
Şehir yaşamı, gittikçe grileşen yaşam alanlarımızın içinde hayata tutunmaya çalışan bir doğa olduğunu unutturuyor bize.


Kaldırım taşları arasında açan bir çiçek, otoyol kenarında büyümeye devam eden tozlu bir ağaç.

O çiçek ve o ağacın geleceğimizi simgelediğini fark etmeden yanlarından geçip gidiyoruz.

Yaşadığımız yerde kaç tane park var ya da sabah işe giderken geçtiğimiz sokaklarda kaç tane ağaçla karşılaşıyoruz, fark etmiyoruz bile.

Kuşların sığınak noktası, karıncaların yuvası, bizim geleceğimiz doğa… 
Biz NN Hayat ve Emeklilik olarak doğaya ve geleceğimize sahip çıkmak için yola çıkıyoruz. Doğanın bize, bizim de doğaya ihtiyacımız olduğunu hatırlatmak, grilerin arasından hayatımıza renk katan doğaya destek olmak için bir yarışma düzenliyoruz.
 
Sen de bu yarışmaya katılarak, o renkleri gördüğünü ve kıymetlerini bildiğini göstermek istemez misin? Yapman gereken; farkında olmak ve bizimle paylaşmak.

Instagram hesabın herkese açıksa; yürüdüğün yolda, evinin camından dışarı baktığında betonlar arasına sıkışıp kalmış olan doğanın, ağacın, çiçeğin fotoğrafını çekip, bizimle paylaşabilirsin. 

Tek yapman gereken çektiğin fotoğrafı #DoğaİçinÖnceSen etiketiyle Instagram üzerinden paylaşmak, bizi de @nnturkiye olarak etiketleyebilirsin.

Yarışmanın sonunda, gelen fotoğraflar arasından ilk 20’yi belirleyerek Doğa İçin Önce Sen Sergisinde sergileyeceğiz ve ilk 20 fotoğraf adına da Ege Orman Vakfı’na 20.000 TL’lik bir bağışta bulunacağız.

Çünkü bazen unutsak da; doğa için Önce Sen, senin için Önce Doğa.


Doğa İçin Önce Sen Yarışma Kuralları


1. NN Hayat ve Emeklilik ‘’Doğa İçin Önce Sen’’ kampanyası 4 – 25 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2. Yarışma duyurusu NN Hayat ve Emeklilik’in resmi sosyal medya hesaplarında (@NNTurkiye), kurumsal web sitesinde ve blogunda yapılacak ve NN Hayat ve Emeklilik’in resmi Instagram (@NNTurkiye), hesabında olacaktır.

3. Yarışmaya katılabilmek için, NN Hayat ve Emeklilik @NNTurkiye Instagram hesabının takip edilmesi gerekmektedir.

4. Şehrin içinde hayata tutunan doğanın fotoğraflarını çeken ve Instagram üzerinden #DoğaİçinÖnceSen etiketiyle paylaşılan fotoğraflar NN Hayat ve Emeklilik Pazarlama Ekibi ve Digital Partners yaratıcı ekibinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecektir.

5. Jüri tarafından belirlenen ilk üç fotoğraf sahibine Teknosa hediye çeki verilecek ve seçilen 20 fotoğraf NN Hayat ve Emeklilik'in belirleyeceği tarih ve mekanda sergilenecektir.

6. Ödüller: Birinciye 2000, ikinciye 1650 ve üçüncüye 1250 TL Teknosa hediye çekidir.

7. Yarışmaya katılan yarışmacılar, ‘’Doğa İçin Önce Sen’’ yarışması özelinde Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafın tüm yayın haklarını NN Hayat ve Emeklilik’e verdiğini kabul etmiş sayılır.

8. Katılımcılar; kendilerinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. İlettikleri takdirde sonuçlarına katlanacakları ve NN Hayat ve Emeklilik nezdinde doğan zararları tazmin edeceklerini kabul etmiş sayılırlar.

9. NN Hayat ve Emeklilik uygunsuz bulduğu ya da yarışmacının kendisine ait olmadığını tespit ettiği fotoğrafları eleme ve yarışma dâhilinde saymama hakkını saklı tutar. Yarışmaya sahte hesaplar üzerinden katıldığı tespit edilen kullanıcılar ödülden mahrum olacaklardır.

10. Kazananlar, NN Hayat ve Emeklilik resmi Instagram hesabından 5 Haziran 2018 tarihinde duyurulacaktır ve kazananlar ile katılım gösterdikleri görsel üzerinden ve ayrıca DM aracılığıyla iletişime geçilecektir.

11. Kazananların ödüllerini alabilmeleri için isim, soyad, telefon numarası ve adres bilgilerini hatasız olarak @NNTurkiye resmi Instagram hesabına özel mesaj yoluyla iletmeyi kabul ederler. Kullanıcı bilgilerinin hatalı ya da eksik paylaşımı söz konusu olduğunda ve taraflarıyla ödül kazandıklarına ilişkin olarak NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından iletişime geçilmesinden sonra geçen 10 iş günü içerisinde bilgilerini göndermemesi durumunda kazanan yarışmacılar hediye hakkından muaf tutulacaktır. Bu durumda hediye hakkı yedek kazanan listesinden bir kullanıcıya geçer.

12. NN Hayat ve Emeklilik, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.

13. Yarışmaya 18 yaşından küçükler, NN Hayat ve Emeklilik ve Digital Partners çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.

14. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.

15. Bu yarışma kumar oyunu ve/veya iddia içerikli değildir. 16. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere www.nnhayatemeklilik.com.tr adresinden NN Hayat ve Emeklilik Anonim Şirketi Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasından ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç