Dijitalde hız kesmiyoruz


Kategori: Önce Sen
Dijital platformlardaki varlığımızı güçlendirmeye devam ediyoruz.


​Müşterilerimize hızlı, kolay ve güvenli iletişim kurma ve işlem yapma olanağı sunmak amacıyla dijital yatırımlarımızı sürsürürken, İnternet ve Mobil Şube’miz, Satış Portalı ve son olarak geliştirdiğimiz mobil şube push notification (anlık bildirim) uygulamamız ile rakiplerimize göre bir adım öndeyiz.

Gelişen ve sürekli yenilenen teknolojinin getirdiği trendler sayesinde dijital hayat günden güne daha fazla  içselleştiriliyor. Bu trendleri yakından takip eden ve hızla uygulayan bir marka olarak, İnternet ve Mobil Şube’lerinin yanı sıra satış kanalları için hayata geçirdiği Satış Portalı sayesinde mükemmel müşteri deneyimini sunuyoruz. 

NN Akademi e-learning platformu ile tüm çalışan eğitimleri online olarak veriliyor. 2017 yılında sektörde ilk defa mobil şubede push notification (anlık bildirim) uygulamasını gerçekleştirdik.

Bir yandan kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi sunarken diğer yandan da e-posta, sms ve push notification (anlık bildirim) gibi iletişim araçlarını bir arada yönetiyoruz. Bu sayede müşterilerimize en doğru zamanda en doğru araç ile sesleniyoruz. 

Amaç, müşterilere en doğru zamanda doğru mesajı verebilmek

Sigorta ve bireysel emeklilik şirketlerinin müşterileri, özellikle satış sonrası hizmetlerde dijital kanalları her geçen gün daha fazla kullanıyorlar. Birkaç yıl sonra müşterilerin çok büyük bir kısmı şirketlerin çağrı merkezlerine veya satış temsilcilerine ulaşmak yerine 7/24 hizmet alabilecekleri dijital kanalları kullanacaklar. Bu noktada müşterinin iç sesine kulak vererek, IOS, Android ve Windows Mobile işletim sistemine sahip tüm telefonlarda kullanılabilen, kullanıcı dostu ve dinamik bir yapıda geliştirdiğimiz Mobil Şube ile katılımcılarımıza; birikimlerini takip edebilme, düzenli olarak yatırdıkları katkı payı tutarını değiştirebilme, yatırım yaptıkları fonların performans raporlarına ulaşabilme, fon dağılım oranlarını değiştirebilme, iletişim bilgilerini güncelleyebilme imkânı sunuyoruz. 

Sektörde bir ilk olan push notification (anlık bildirim) uygulaması, şirketimizin gönderimlerini en doğru zamanda ve en hızlı şekilde yapmasına olanak sağlıyor. Push notification (anlık bildirim) uygulaması ile müşterilere BES ve hayat sigortaları ile ilgili bilgi verilerek sahip oldukları ürünün faydaları hatırlatılıyor. Merak uyandırıcı içerikler hazırlanarak kampanyalarla ilgili haberdar olmaları sağlanıyor ve mobil şube kullanımı için yönlendirme gerçekleştirilerek müşteriler ile etkileşim artırılıyor. 

Beste Yıldız: “2017 yılında da sektördeki farkımızı yine ortaya koyacağız.”

Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Beste Yıldız şirketin son iki yılda teknoloji alanında önemli yatırımlar yaptığını belirtirken, “ Müşterilerimizin ve satış ekiplerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her zaman yeni uygulamalar geliştirerek sektörde öncülük ediyoruz. Şimdiye kadar hayata geçirdiğimiz İnternet ve Mobil Şube’lerimiz, Satış Portalı’mız ve son olarak geliştirdiğimiz push notification (anlık bildirim) uygulamamız ile müşteri deneyimimizde önemli bir fark yarattık. Gelişen dijital dünya hız kesmiyor ve biz de şirket olarak en hızlı şekilde yeniliklere adapte olmak için durmaksızın çalışıyoruz. Yeni dijital pazarlama yöntemleri geliştirmek, daha fazla kişiselleştirme ve segmentasyon yapmak, dinamik içerikler üretmek üzere yaptığımız çalışmalarla 2017 yılında da sektördeki farkımızı yine ortaya koyacağız.  ” dedi.
Benzer İçerikler

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç