Müşterilerimiz “Önce Sen” Dünyası ile ayrıcalıklarının tadını çıkarıyor


Kategori: Önce Sen
Ayrıcalık ve avantajlarla dolu “Önce Sen” Dünyası’nda sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz.


​Müşteri odaklı yaklaşımımızla, onların önceliklerini anlayan ve mükemmel müşteri deneyimi yaşatmak için ürün ve çözümler sunan bir şirket olarak, sektördeki en geniş kapsamlı sadakat programımıza yepyeni hizmetler ekledik. 

Bireysel emeklilik sözleşmesi ya da İyi Yaşa Hayat Sigortası’na sahip müşterilerimize sunduğumuz “Önce Sen” Dünyası ile konut yardım hizmetlerinden check-up paketlerine, havaalanı transferinden araç kiralama ve hobi indirimlerine kadar birçok beklentiye cevap veriyoruz. 

2017 yılında hizmetlerimiz arasına dil kursu, kolejlerde-etüt merkezlerinde indirim, kariyer/eğitim koçluğu ile pedagog/psikolojik danışmanlık ve evde bakıcı hizmetini de ekledik. 

Müşterilerimizin, “Önce Sen” Dünyası’nın avantajlarından yararlanabilmeleri için bireysel emeklilik sözleşmesine veya İyi Yaşa Hayat Sigortası poliçesine sahip olmaları ve ödemelerini düzenli yapmaları yeterli. 

“Önce Sen” Dünyası’nda; Standart ve VIP olmak üzere iki ayrı hizmet paketi sunuluyor. Bireysel emeklilik sözleşmelerinin toplam birikim tutarı ya da yıllık toplam katkı payı tutarına göre uygun pakete dâhil edilen katılımcılar ayrıcalık ve avantajlardan yararlanabiliyor. 

Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Beste Yıldız “Önce Sen” Dünyası için şunları aktardı: 

“Önce Sen yaklaşımımızla gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda NN Hayat ve Emeklilik olarak müşterilerimize mükemmel müşteri deneyimi yaşatmayı ve onlarla uzun süreli ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimize ücretsiz veya indirimli hizmetler sunarak onları ayrıcalıklı hissettirmeyi hedefliyoruz. ‘Önce Sen’ Dünyası’nda eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden sağlığa, seyahatten eğlenceye kadar birçok hizmeti ya ücretsiz sunuyor ya da indirim olanağı sağlıyoruz. İyi Yaşa Hayat Sigortası veya bireysel emeklilik sözleşmesine sahip olan ve ödemelerini düzenli yapan tüm müşterilerimizi ‘Önce Sen’ Dünyası’nın ayrıcalık ve avantajlardan yararlanarak keyifli bir hayat sürmelerini arzu ediyoruz. Çok yakında diğer ürünlerimize sahip müşterilerimizin de bu ayrıcalık ve avantajlardan faydalanmalarını sağlayacağız. Yaptığımız memnuniyet anketlerinde sonuçlar çok olumlu. Müşterilerimiz “Önce Sen” Dünyası’nın ayrıcalıklarından severek faydalanıyorlar.”  

Sana özel avantajlar hakkında bilgi almak ve hizmetlerden faydalanmak için 0850 480 9797'yi ara, "Önce Sen" Dünyası'nın ayrıcalıklarını kullanmaya hemen başla.
Benzer İçerikler

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç