NN Hayat ve Emeklilik 2017 Yılı Vizyon Toplantısı


Kategori: NN'de Yaşam
25 Şubat Cumartesi günü tüm NN Hayat ve Emeklilik satış ekibi 2017 yılı vizyon toplantısını gerçekleştirdi.


NN Hayat ve Emeklilik 25 Şubat’ta satış ekibiyle vizyon toplantıları gerçekleştirdi. Çalışanlara “Hızlı ol” temasıyla düzenlenen toplantıda 2016 yılı değerlendirildi ve 2017 yılı için öncelikler paylaşıldı. 

NN satış ekibinin mottosu “Hızlı Ol” 

25 Şubat tarihinde satış ekibi ile gerçekleştirilen vizyon toplantısının teması “Hızlı ol” idi. Toplantının ana konusu, 1 Ocak 2017 itibarıyla yürürlüğe giren Otomatik Katılım’ın ilk fazında NN satış ekibinin gösterdiği üstün performans oldu.  

Ayrıca satış ekibinin 2017 yılında alacağı aksiyonlar detaylı olarak konuşuldu ve başarılı performans gösteren satış ekiplerine ödülleri verildi.

NN Hayat ve Emeklilik Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Erdinç : “2016 yılının en önemli gelişmesi, şüphesiz ki Otomatik Katılım oldu. NN Hayat ve Emeklilik olarak tüm satış ekibimiz bu konuda büyük bir özveri ile çalıştı. Otomatik Katılım konusunda kendimizi “Bilginin Merkezi” olarak tanımladık. Karar vericilere en doğru bilgiyi vermek, sistemin avantajlarını, kalıcılığını ve güvenilirliğini anlatmak için çok çalıştık. Ayrıca bu konuda hem işverenlere hem de çalışanlara üç temel fayda sunduk; “Hız, Kar ve Deneyim” . Sunduğumuz bu faydalarla tam 50 şirketin 100.000 çalışanını NN bünyesine kattık. Önümüzdeki dönemde de hem Otomatik Katılım çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz hem de bu alanlara odaklanarak şirketimizin sektörde sahip olduğu konumu daha da güçlendirmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu ve tüm satış ekibine 2016 yılı içerisinde göstermiş olduğu üstün performanstan dolayı teşekkür etti.
Benzer İçerikler

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç