Üçüncü Kez 'En İyi İşveren' Sertifikasını Aldık


Kategori: NN'de Yaşam
 


3 yıldır Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biriyiz! 2019 yılında da “En İyi İşveren / Top Employer” sertifikasını almış olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu güzel haberi iş arkadaşlarımıza sürpriz bir video ile verdik. NN Hayat ve Emeklilik'te çalışmanın nasıl olduğunu bir de müdürlerimizden dinlemeye ne dersin?

 

Dünya çapındaki şirketlerin insan kaynakları süreçlerinin, politika ve uygulamalarının denetlenmesi sonucu gerekli kriterleri sağlayan işverenlere verilen Top Employer 2019 sertifikasını almaya bu yıl da hak kazandık. 118 ülkede bin 500'den fazla üst düzey işveren tarafından onaylanan küresel sertifikayı üst üste üç kez alarak İnsan Kaynakları uygulamalarımızla En İyi İşveren algımızı tescillemiş olduk.

Beş kıtada 118 ülkede bin 500'den fazla üst düzey işveren tarafından onaylanan Top Employer 2019 sertifikası, bu yıl da bizim oldu. 600 kişiyi kapsayan ve 100 soru üzerinden analiz yapılarak neticeye varılan küresel sertifika programında üçüncü kez En İyi İşveren olmaya hak kazandık. Top Employers Institute tarafından zorlu ve uzun bir denetim süreci geçirdiklerini belirten İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Hong-Wha Ling, “Yetenek stratejisi, işgücü planlaması, işe alım ve oryantasyon süreci, eğitim ve gelişim programları, performans yönetiminin yanı sıra liderlik gelişimi, kariyer ve yedekleme yönetimi, ücretlendirme, yan haklar yönetimi ve şirket kültürü gibi konularda Top Employers Institute tarafından bağımsız olarak denetlendik. Küresel sertifika programı kapsamında tüm bu süreçlerin sonunda, Top Employer 2019 sertifikamızı almış olduk” dedi.

“Sertifikamızla gurur duyuyoruz”
NN Hayat ve Emeklilik olarak sağladığımız çalışma koşulları, sunduğumuz gelişim fırsatları ve öğrenme imkânlarının yanı sıra insan kaynakları süreçleri sayesinde Top Employer 2019 sertifikasını almaya hak kazandığımızı ifade eden Hong-Wha Ling, “Üç yıldır üst üste yakaladığımız bu başarı sayesinde En İyi İşveren algımızı tescillemiş olduk. Geçtiğimiz iki yıl olduğu gibi bu yıl da En İyi İşveren 2019 sertifikasının sahibi olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu sertifika en iyi insan uygulamaları için çaba gösteren bir şirket olmamızın yanı sıra iş performansımızı optimize etme ve iyileştirme konusundaki kararlılığımıza da katkı sağlayacaktır” dedi. 
Benzer İçerikler

Çünkü biz Türkiye'nin en iyi işverenlerinden biriyiz

Dünyanın en önemli şirketlerinin çalışan memnuniyetine yönelik İK politikalarının denetlenmesi sonucunda ''Top Employers Institute'' tarafından verilen "Top Employer 2017" sertifikası artık NN'de.

NN Hayat ve Emeklilik 2017 Yılı Vizyon Toplantısı

25 Şubat Cumartesi günü tüm NN Hayat ve Emeklilik satış ekibi 2017 yılı vizyon toplantısını gerçekleştirdi.

NN'in hızı çalışanlarıyla limitsiz

NN Hayat ve Emeklilik 24 Şubat Cuma günü üç yüz çalışanının katılımıyla “Gücümüz Siz, Hızımız Limitsiz” teması ile vizyon toplantısı gerçekleştirdi.

Hesaplama Araçları

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama Hesaplamaya Başla

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç