NN'in hızı çalışanlarıyla limitsiz


Kategori: NN'de Yaşam
NN Hayat ve Emeklilik 24 Şubat Cuma günü üç yüz çalışanının katılımıyla “Gücümüz Siz, Hızımız Limitsiz” teması ile vizyon toplantısı gerçekleştirdi.


​Toplantıda 2016 yılı değerlendirmesinin yanı sıra 2017 yılının planlaması üzerine de konuşuldu. Uzun yıllardır çalışma hayatlarına NN’de devam eden kıdemli çalışanlara da ödülleri verildi.
 
NN Hayat ve Emeklilik CEO’su Frank Eijsink çok başarılı bir yılı geride bıraktıklarını vurguladığı konuşmasında: “ 2016 yılında üç alanda başarı elde etmeyi hedeflemiştik; hayat sigortasında büyüme, bireysel emeklilikte uzun süreli ilişkiler ve güvenilir süreçler. Geriye dönüp baktığımızda her üç alanda da olumlu sonuçlar elde ettiğimizi görüyoruz. ‘Turuncum Güvende’ ve ‘Ailem Yanımda Tam Koruma Yıllık Hayat Sigortası’ gibi ürünlerle Türkiye’de ilklere imza attık ve ürün yelpazemizi genişlettik. Ürünlerimizi geliştirirken kullandığımız “çevik” metodolojisi hızımıza hız kattı ve çok başarılı sonuçlar elde ettik. Kredilere ilişkin yeni mevzuatın yayınlanmasının hemen ardından, dört yıllık süreli yeni kredi hayat sigortası ürününü hızla geliştirip piyasaya sürdük ve böylece iş ortağımız olan ING Bank’a en hızlı şekilde destek verdik. Bunların sonucunda 2015 yılına göre hayat sigortası alanındaki üretimimizi yüzde elli artırdık.” dedi.
 frank-eijsink-nn.jpg

Bireysel Emeklilik alanında, müşterilerinin daha uzun süre sistemde kalmasını sağlamak için önemli aksiyonlar aldıklarını belirten Eijsink, çıkış oranlarının sektör ortalamasının altına düştüğünü ve yeni işlerin değerinde hızlı bir iyileşme olduğunu belirtti. Bu tür aksiyonların tam etkisinin daha uzun vadede görüleceğini ve ilerleyen dönemde daha da pozitif etkilerini göreceklerine inandıklarını sözlerine ekledi. Eijsink konuşmasına şu şekilde devam etti : “Bireysel Emeklilik alanında, Otomatik Katılım uygulamasının hayata geçirilmesi, 2016 yılının büyük bir bölümünde ön plandaydı. Proje geliştirme sürecinde ve ürünün piyasaya sürülmesi esnasında büyük bir işbirliği ile çalıştık ve 1 Ocak 2017 itibarıyla Otomatik Katılım’a hazırdık.”
 nn-sahnede.jpg

Güvenilir süreçler konusundaki üçüncü hedeflerini değişim projeleri ile hayata geçirerek hizmet seviyelerinde artış ve paralelinde müşteri memnuniyet seviyesinde yükselişi yakaladıklarını sözlerine ekleyen Eijsink tüm çalışmalarından, devamlı çabalarından ve şirketin başarısına katkılarından dolayı çalışanlarına teşekkür etti.
Benzer İçerikler

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç