Çünkü biz Türkiye'nin en iyi işverenlerinden biriyiz


Kategori: NN'de Yaşam
Dünyanın en önemli şirketlerinin çalışan memnuniyetine yönelik İK politikalarının denetlenmesi sonucunda ''Top Employers Institute'' tarafından verilen "Top Employer 2017" sertifikası artık NN'de.


NN’in Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri olduğu artık tescillenmiş oldu.

“Top Employers 2017” sertifikası; dünya çapındaki şirketlerin İK süreçlerinin, politika ve uygulamalarının denetlenmesi sonucu gerekli kriterleri sağlayan işverenlere verilen bir sertifika.  Zorlu ve uzun bir denetim sürecinin ardından NN Hayat Emeklilik sağladığı çalışma koşulları, sunduğu gelişim fırsatları ve öğrenme imkanları ile İK süreçleri sayesinde bu sertifikayı almaya hak kazandı. Sertifikayı alabilmek için geçirilen süreçte, yetenek stratejisi, işgücü planlaması, işe alım ve oryantasyon süreci, eğitim ve gelişim programları, performans yönetimi, liderlik gelişimi, kariyer ve yedekleme yönetimi, ücretlendirme, yan haklar yönetimi ve şirket kültürü gibi bir çok konuda bağımsız olarak denetlenen NN Hayat ve Emeklilik, sertifikaya hak kazanmak için gerekli koşulları sağladığını ortaya koyarak önemli bir başarıya imza attı.

NN Hayat ve Emeklilik İnsan Kaynakları Direktörü Meliha Yardım şirketinin “Top Employer 2017” sertifikası alması konusundaki düşüncelerini şu şekilde ifade etti : “NN Hayat ve Emeklilik, mükemmel çalışma koşulları sağlayan, organizasyonun her seviyesindeki yetenekli çalışanlarını geliştiren ve onlara imkanlar sunan, sağladığı ayrıcalıklı yan haklar sayesinde mutlu çalışan profilini artıran bir şirket olarak ''Top Employers 2017'' sertifikası ile Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri olduğunu tescilledi. Türkiye’de sektöründe bu sertifikaya sahip tek işveren olarak çok gururluyuz.

nn-top-employers1.JPGBenzer İçerikler

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç