NN’de Kampus Aktiviteleri Bir Başka


Kategori: NN'de Yaşam
NN çalışanı sorumluluk alır, işbirliği içindedir ve gelişim odaklıdır...


15-16 Haziran tarihlerinde, 6 farklı gelişim programı ve yaklaşık 100 çalışanın katılımıyla iki gün süren bir Kampüs Aktivitesini daha geride bıraktık. 

nn-kampus-4.jpg

NN çalışanı sorumluluk alır, işbirliği içindedir ve gelişim odaklıdır dedik ve iki gün boyunca bu yetkinliklerimize odaklandık, onlarla ilgili deneyime dayalı eğitimler aldık ve çeşitli vaka çalışmaları yaptık. İlk gün Metin Gül, Emine Sebilcioğlu ve Meliha Yardım’dan bu yetkinliklerle ilişkin kişisel hikâyelerini dinleyerek güne başladık. İkinci gün ise Prof Dr Sinan Canan ile beynimizi kullanma kılavuzu üzerine konuşarak açılışı yaptık. Ayrıca geleneksel hale gelen iç eğitmen uygulamamız kapsamında SparkLab ekibi ile tasarım odaklı düşünce üzerine ilham verici bir eğitim gerçekleştirdik.

nn-kampus-5.jpg

Bu programlardan elde ettiğiniz kazanımların hep sizinle kalacağından ve onları günlük yaşamınıza aktaracağınızdan eminiz.

nn-kampus-1.jpg

nn-kampus-2.jpg

nn-kampus-3.jpg


Benzer İçerikler

Çünkü biz Türkiye'nin en iyi işverenlerinden biriyiz

Dünyanın en önemli şirketlerinin çalışan memnuniyetine yönelik İK politikalarının denetlenmesi sonucunda ''Top Employers Institute'' tarafından verilen "Top Employer 2017" sertifikası artık NN'de.

NN Hayat ve Emeklilik 2017 Yılı Vizyon Toplantısı

25 Şubat Cumartesi günü tüm NN Hayat ve Emeklilik satış ekibi 2017 yılı vizyon toplantısını gerçekleştirdi.

NN'in hızı çalışanlarıyla limitsiz

NN Hayat ve Emeklilik 24 Şubat Cuma günü üç yüz çalışanının katılımıyla “Gücümüz Siz, Hızımız Limitsiz” teması ile vizyon toplantısı gerçekleştirdi.

Hesaplama Araçları

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama Hesaplamaya Başla

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç